Aktuality

Proč si vybrat bio bavlnu?

17.3.2023

Udržitelnost a ekologický životní styl je jedním z hlavních témat současné společnosti. Volba mezi organickými a tradičními produkty nemusí však záviset jenom na touze po tom šetřit naši planetu. Vlastnosti přírodních materiálů jsou prověřené staletími, jejich organické zpracování zachovává jejich přirozenou kvalitu bez kompromisů uspěchané doby.

Technologie: Výšivka

14.3.2023

Přestože je na trhu mnoho technologií, kterými lze ozdobit či obrandovat froté a textil, jen jedna je prověřená doslova desítkami tisíc let – výšivka. Věděli jste, že nejstarší nalezené látky zdobené výšivkou pochází už z pravěku? My sice nevyšíváme ručně a naše zkušenosti s ní jsou sice v pouhých desítkách let, nicméně tisíce produktů, které prošly našima rukama, zaručují, že jsme ji dotáhli k dokonalosti.

Představujeme: WEGO - Přidejte se k nám na cestu udržitelnosti

7.3.2023

Hledáte ručníky a osušky, které splňují ty nejvyšší standardy a zároveň jsou eticky a ekologicky udržitelné? Naše řada ručníků WEGO je určena všem, kteří preferují organické a veganské produkty. Bavlna pro jejich výrobu je pěstována zcela přírodními metodami bez užití jakýchkoli chemických látek. Dokonce i barviva na ručníky a osušky jsou z přírodních zdrojů a bez použití chemie.

Technologie: Sublimační tisk do bordury

14.2.2023

Chcete na svém reklamním produktu logo nebo obrázek, který bude skutečně vidět? Technika sublimačního tisku do bordury zaručí, že výsledný design bude v nekompromisní kvalitě vidět po celé šířce ručníku či osušky. Tento branding, se přímo „vsákne“ do reklamního produktu. Nikdo ho z něj nevypere, neodpáře, ani nesloupne.

Představujeme: Jeden ručník, nekonečno možností – to je Microtech

1.2.2023

Savé, skladné, sportovní ručníky Microtech jsou tím nejvariabilnějším produktem v naší nabídce. Potěší sportovce i dobrodruhy, hodí se na túru i koupaliště, na cesty za zážitky a vejdou se třeba i do malého zavazadla. Stejně jako jsou multifunkční, jsou také perfektně reklamní – lze na ně aplikovat většinu našich technologií brandingu.

Představujeme: Fitness Towel – parťák nejen pro novoroční předsevzetí

17.1.2023

S novým rokem přichází různá předsevzetí, jedno z nich je ale zcela nejčastější – více sportovat a začít chodit pravidelně do posilovny. Podpořte toto rozhodnutí vychytávkou, která dokonce získala ocenění za nejlepší 3D reklamní textilní předmět!

Celofiremní dovolená 23. 12. - 1. 1. 2023

20.12.2022

V období od 23. 12. 2022 do 1. 1. 2023 budeme mít celofiremní dovolenou. Během této doby nebude možné vyřizovat žádné objednávky. Vaše přání budeme opět plnit od 2. 1. 2023.

Sleva 30 % na Frotery.cz

25.11.2022

Máte už vybrané dárky pro vaše blízké? Připravte se v předstihu a výhodně. Inspirujte se luxusními dárkovými sety pro ženy, muže i celou rodinu. Nepromeškejte právě teď jedinečnou 30% slevu na eshopu frotery.cz!

Veletrh v Hamburku 2022

24.11.2022

Cestování po veletrzích nás prostě baví! Letos jsme zamířili na veletrh do Francie, poté do Švédska a nakonec naši kolegové z obchodního týmu se vydali do německého Hamburku.

Jak si vybrat ručník, aby skvěle sloužil?

10.11.2022

Výběr ručníku obvykle nebývá něčím, čemu bychom věnovali příliš času a myšlenek. Řešíme spíše jeho design, než techničtější parametry jako je gramáž nebo zpracování vlákna, a zda jsme vybrali dobře či špatně se dozvíme až po pár použitích. Podle čeho si tedy ručník vybrat tak, aby vám sloužil dlouho a dobře?

Teambuilding - Safari park

20.10.2022

Jak už z názvu vyplývá, v tento den se uskutečnila firemní akce - teambuilding. Né, že bychom jsme se rádi nesetkávali s kolegy v práci, ale mimo kancelář si čas užijeme ještě víc..

Vánoční set značky Frotery

18.10.2022

Přemýšlíte, jakým vánočním dárkem zatraktivníte Vaší vánoční nabídku a obohatíte katalog? Připravili jsme pro vás novinku v podobě vánočně sladěného setu značky Frotery.

Technologie digitálního tisku

31.7.2022

Digitální tisk je technologie tisku, při které jsou tisková data (pdf) z počítačového programu odeslána přímo do digitální tiskárny. Na rozdíl od sublimačního tisku zde není zapotřebí sublimační papír.

KAPATEX je oceněn na TOP EXPO 2022

26.5.2022

I díky Vám jsme letos získali ocenění TOP EXPO 2022 za náš organický stánek WEGO a velice si tohoto vážíme. Ocenění jsme získali také v roce 2018.

Dnes slavíme ručníkový den - přidejte se k nám

25.5.2022

Ručníkový den je neformální svátek připomínající spisovatele Douglase Adamse a jeho dílo Stopařův průvodce po Galaxii, ve kterém je ručník označen za ,,nejpotřebnější věc, kterou u sebe může mezihvězdný stopař mít.“