Aktuality

Do jara pravou nohou: Veselé ponožky nyní i pro děti

19.3.2024

S barevnými ponožkami je den hned veselejší. V Kapatexu vám vytvoříme „happy socks“ s vlastním potiskem, jaké nikdo jiný nemá! Kvalitní ponožky s dávkou fantazie nově nabízíme i v dětských velikostech, aby si je užili i ti nejmenší.

Eco-friendly ručníky: Jak si vybrat ručníky, které šetří životní prostředí

12.3.2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o udržitelný životní styl, který se promítá do všech aspektů našeho všedního dne. Možná nás to v dnešní masově konzumní době ani nenapadne, ale textilní výroba je jeden z průmyslů, který výrazně přispívá k úbytku pitné vody a tvorbě odpadu a modernímu otroctví.

Inovované ručníky Image: nekompromisní kvalita tisku

5.3.2024

Naše produkty a technologie neustále vylepšujeme tak, abychom našim klientům mohli vždy nabídnout to nejlepší řešení na trhu. Nyní představujeme vylepšenou řadu ručníků a osušek Image určených pro celoplošný potisk.

Fitness towel: nejlepší parťák pro sport

20.2.2024

Studie tvrdí, že většina lidí svá novoroční předsevzetí vzdá už druhý lednový pátek, kterému se přezdívá „Den slabé vůle“. Podpořte všechny, kteří vydrželi, dárkem, který dokonce získal ocenění za nejlepší 3D reklamní textilní předmět!

Protáhněte se v pohodlí domova s našimi ručníky

13.2.2024

V dnešní uspěchané době, kdy je čas na cesty do posilovny často omezený, se stále více lidí uchyluje k cvičení doma. Věděli jste, že jedním z efektivních a dostupných prostředků pro trénink jsou obyčejné ručníky? Ty totiž mohou poskytnout skvělý odpor a podporu při různých cvicích Podívejme se na tři kategorie cvičení, která lze snadno začlenit do domácí rutiny s využitím právě ručníků.

Nový katalog FROTERY 2024

6.2.2024

Jako každý rok i letos jsme připravili přehledný katalog, kde na jednom místě najdete všechny produkty FROTERY a technologie, které v Kapatexu realizujeme.

Harmonie ve vašem domově: vytvořte oázu klidu s pomocí domácích masáží s ručníky

29.1.2024

Masáže představují jednu z nejpříjemnějších forem relaxace a péče o tělo. A co je skvělé? Můžete si je dopřát přímo v pohodlí domova, a to i pomocí něčeho tak obyčejného jako jsou ručníky.

Frotery: Kvalita prověřená retailem

24.1.2024

Jsme rádi, že kvalita našich výrobků pod značkou FROTERY oslovuje také velké řetězce. Díky spolupráci s firmou Albert Česká republika jsme s novým rokem vstoupili do retailového sektoru. 

Do nového roku s novými technologiemi: Představujeme přímý tisk

9.1.2024

V Kapatexu neustále hledáme nové technologie a způsoby, jak inovovat, abychom vždy poskytli našim klientům ta nejmodernější řešení pro jejich potřeby. Dnes bychom vám rádi představili dvě moderní technologie tisku na textil. Obě nabízejí jedinečné výhody a možnosti, které jistě zaujmou každého, kdo hledá inovativní způsoby personalizace oděvů a textilních výrobků.

PF 2024

19.12.2023

Vážení klienti, děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v uplynulém roce. Nyní už nám nezbývá, než popřát krásné a klidné svátky a úspěšný vstup do roku 2024. Šťastné a nadýchané Vám přeje Kapatex

Zachraňte staré ručníky: Nečekané způsoby, jak je využít doma i mimo něj

6.12.2023

Ručníky, které již dosloužily svému původnímu účelu, mohou být stále užitečné – v dílně, v kuchyni, při sportu i na cestách. Místo toho, abychom je vyhodili, můžeme je přetvořit a využít je mnoha kreativními a praktickými způsoby.

Black Friday je tu: Speciální slevy na oblíbené froté produkty

21.11.2023

Nenechte si ujít výjimečné ceny na oblíbené froté produkty skladem.

Nepromeškejte slevu 45 % na pánské župany Frotery

15.11.2023

Trička s vlastním potiskem: Styl a jedinečnost pro vaši vánoční party nebo teambuilding

6.11.2023

Čeká vás firemní večírek, teambuilding nebo zkrátka akce, na které se chcete prezentovat jako jeden tým? Pak by vám neměla chybět originální firemní trička, která vám pomůžeme navrhnout přesně pro danou příležitost!

Dokonalý wellness zážitek? Jedině s řadou Deluxe!

24.10.2023

Dopřejte si luxusní požitek po každé koupeli i sprše, a to díky osuškám a ručníkům z řady Deluxe. Jsou totiž nejen neuvěřitelně jemné a nadýchané, ale navíc velmi rychle schnou. Díky žinylkové borduře navíc vynikají netradičním designem.

Projekt

23.10.2023

Společnost realizuje projekt č. 0380000486  s názvem Tvorba on-line marketingové strategie pro propagaci webu společnosti a tvorba SEO spolufinancovaný Evropskou unií - Next Generation EU.

5. díl: 5 důvodů, proč je ručník ten nejlepší reklamní dárek

17.10.2023

Froté má mnoho podob, a většina z nás je důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z nich. Všechny výrobky, které nabízíme, mají skvělý potenciál stát se perfektním reklamním dárkem pro širokou cílovou skupinu.

Efektní na pohled i na dotek: to je plastické vetkávání

11.10.2023

Hledáte způsob brandingu, který bude harmonický, ale přesto přinese zaručený wow efekt? Díky technologii plastického vetkávání můžete zaujmout nejen na pohled, ale i na dotek. Při tomto brandingu vzniká reliéf v textuře ručníku, který dává vašemu motivu doslova nový rozměr.

Tam, kde začíná a končí váš den: Jak vybavit koupelnu minimalisticky a přesto funkčně?

10.10.2023

Minimalismus je životní filosofie a designová estetika, která se zaměřuje na jednoduchost a redukci. Díky odstranění rušivých prvků ve vaší domácnosti se snadněji dopracujete k jednoduššímu udržování pořádku, podpoříte udržitelnost a dokonce snížíte stres. Jak zařídit koupelnu tak, aby splňovala zásady minimalismu?

4. díl: 5 důvodů, proč je ručník ten nejlepší reklamní dárek

2.10.2023

Ekologie a udržitelnost jsou rozhodně velkým tématem ve společnosti. I my si myslíme, že ohleduplnost k přírodě a budoucím generacím je směr, který je důležitý.

Vetkávání do bordury: elegantní způsob, jak prezentovat vaši značku

29.9.2023

Způsobů, jak přenést motiv nebo logo na ručník či osušku je velké množství, takže si může dle svého vkusu vybrat skutečně každý. Pro ty, kteří hledají estetické a efektivní řešení je jednou z možností vetkávání do bordury ručníku.

3. díl: Froté je variabilní dárek

26.9.2023

Froté s jeho nekonečnými možnostmi využití a přizpůsobení, je předmět, který ocení lidé napříč věkem, pohlavím i životními styly. Froté ručníky, osušky nebo župany jsou symbolem pohodlí, péče a kvality, a to jsou hodnoty, které každá značka ráda sdílí se svými klienty.

Představujeme technologii: Vetkávání do plochy

19.9.2023

Technologií, jak přenést logo nebo motiv na froté je mnoho. Co takhle ale vytvořit ručník nebo osušku, jíž bude váš brand součástí od první do poslední nitky? S technologií vetkávání do plochy zvané také jacquard vytvoříme dokonalý produkt na míru vaší značce.

2. díl: Froté je praktický dárek

12.9.2023

Froté má mnoho podob, a většina z nás je důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z nich. A právě to z nich dělá volbu číslo jedna, pokud chcete potěšit své klienty, partnery a zaměstnance nejen o Vánocích.

Známe historicky první MRS Frotery!

11.9.2023

Poslední srpnová sobota byla velkým dnem pro naši společnost, stejně jako pro 10 dívek, které se probojovaly do finále soutěže MRS Frotery. Právě v tento den značka Frotery získala, po nelehké volbě, novou tvář kampaně a historicky první nositelku titulu MRS Frotery.

Zařiďte si pravé wellness i doma: luxusní rituály pohody a relaxace

4.9.2023

V dnešním uspěchaném světě hledáme stále častěji možnosti, jak se odreagovat a načerpat novou energii. Wellness a péče o sebe samého hrají klíčovou roli v udržování duševního i fyzického zdraví. Připravte si ten pravý odpočinek, aniž byste museli opustit domov. Jak na to?

Reklamní deky: merchandise, který budou lidé využívat s láskou

28.8.2023

Příjemně hebká deka je jeden z nejvděčnějších reklamních předmětů. Můžete si být totiž jistí, že nikdy nezůstane nevyužitá. Zahřeje doma na gauči, na cestách v autě i v letadle, využijete ji k posezení na pikniku či festivalu, anebo se do ní zachumláte v odpočívárně wellness centra. Potěšíte jí zkrátka všechny bez ohledu na věk a pohlaví.

1. díl: 5 důvodů, proč je froté ten nejlepší reklamní dárek

22.8.2023

Froté má mnoho podob. Většina z nás je přitom důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po některém z těchto produktů. Hebký ručník nebo župan rozhodně zanechá dojem, a je proto skvělým nositelem vaší značky.

Jak správně nakládat s ručníky, aby byly co nejvíc hygienické?

14.8.2023

Ručníky jsou nedílnou součástí každodenního života. Používáme je nejen doma, ale také v pracovním prostředí, hotelech i na veřejných místech. Bohužel jsou také ideálním místem pro rozmnožování bakterií a plísní, pokud se o ně nestaráme správně. Pojďme se podívat, jak o ně správně pečovat, jaká je jejich životnost a jak je udržovat hygienicky čisté.

Froté župany Twins a Exclusive: luxus a pohodlí pro každého

1.8.2023

Nadýchané froté župany jsou synonymem pro pohodlí a luxus. Vyrobeny z kvalitního froté materiálu, který je zároveň absorpční a měkký, poskytují ten správný pocit komfortu.

Gravírování laserem. Technika, která osloví zrak i hmat

18.7.2023

Jistě jste již slyšeli pojem gravírování. Nejčastěji se pojí s dřevem, ale s tím my nepracujeme. Využíváme tuto metodu zcela jinak a laserem gravírujeme loga, motivy či motta našich zákazníků do ručníků a osušek! Pojďte s námi o této neotřelé metodě zjistit něco víc.

Ručníky pro děti? Sáhněte po opravdové kvalitě

10.7.2023

Ručníky jsou nedílnou součástí každé domácnosti a jejich výběr je důležitým rozhodnutím. Zejména pokud hledáte ručníky pro své děti. Dětské ručníky by měly splňovat specifické požadavky a poskytnout menším i větším uživatelům komfort a radost z jejich používání. Podívejte se spolu s námi, na co myslet při výběru dětských ručníků a osušek.

Řada Bamboo: objevte úžasné vlastnosti bambusového vlákna

7.7.2023

Bambus bývá často označován jako materiál budoucnosti. Jeho pěstování je výrazně ekonomičtější a udržitelnější než pěstování bavlny. Vlákno z bambusu je navíc přirozeně antibakteriální, protiplísňové a antistatické. Proto se stává stále oblíbenějším i ve světě ručníků a osušek. Víte, proč se vyplatí bambusové osušky vyzkoušet?

Připraveni na léto. Jaké ručníky využijete na pláž a které vám poslouží v tropických teplotách?

23.6.2023

Léto a čas dovolených je tu. Ať už se chystáte k moři, jezeru nebo bazénu, jednou z nezbytných věcí, kterou byste si s sebou na pláž měli vzít, je kvalitní ručník. Ten by měl být nejen příjemný na dotek, ale i funkční. V létě totiž můžete využít nejen super savé bavlněné ručníky, ale také ty chladicí a rychleschnoucí. Zapomenout byste neměli ani na správnou péči o ručníky a jejich pravidelnou výměnu.

Chladicí ručníky Cooling: Ideální vychytávka na léto

20.6.2023

Jsou skladné, lehké a neuvěřitelně cool. Ručníky řady Cooling však nejen dobře vypadají a perfektně sají, ale dokonce i chladí! Věřili byste tomu? Dokáží to rovnou několik hodin v kuse. Přesvědčte se sami a pořiďte si i vy svého chladivého společníka do parných letních dnů!

Spustili jsme novou anglickou verzi webu!

16.6.2023

S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili anglickou verzi našich webových stránek, která zahraničním klientům výrazně usnadní poznávání a využívání našich služeb. Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout tuto novou jazykovou verzi, a doufáme, že se vám bude prohlížení našich webových stránek v angličtině líbit stejně jako v češtině.

Hledáme tvář Frotery! Pomůžete nám ji najít?

1.6.2023

V duchu letních radovánek a nadcházejících prázdninových dní jsme se rozhodli uspořádat soutěž nejen krásy, ale také kreativity a humoru, jako je naší firmě vlastní. Rádi bychom Vám představili MRS Frotery – letní soutěž pro ženy a dívky ve věku 15 až 30 let.

Nepropadejte panice! K oslavě Ručníkového dne představujeme intergalaktickou novinku

25.5.2023

Věděli jste, že ručník je dost možná ta nejdůležitější věc, kterou byste měli mít vždy u sebe? Alespoň to tvrdí ve své knize Stopařův průvodce po Galaxii Douglas Adams. Právě na jeho počest 25. května chodí pyšně lidé po celém světě s ručníkem za pasem.

Reklamní utěrky na míru: originální produkt, který bude vždy po ruce

16.5.2023

Myslíte, že kuchyňská utěrka je staromódní dárek? Právě naopak! Trend udržitelnosti hovoří jasně – papírové utěrky ty látkové zkrátka nikdy nenahradí. Kvalitní utěrka je základ každé kuchyně, ať už je to ta doma, v gastro provozu nebo ve firmě. Využijte s námi její skrytý potenciál a nechte si vytvořit perfektní reklamní produkt na míru.

Chcete udělat velký dojem? Osušky Image, Beach a Elitery jsou jasná volba

9.5.2023

Hledáte ještě větší prostor pro vaše nápady? Naše osušky poskytnou velkou plochu pro všechny, kteří chtějí být vidět o trochu víc. V rozměrech 80 x 180 cm nabízíme hned několik typů reklamních osušek, stačí si vybrat.