Aktuality

Chladící ručníky Cooling: Ideální vychytávka na léto

2.7.2024

Jsou malé, lehké a neuvěřitelně cool. Ručníky řady Cooling však nejen perfektně sají, ale dokonce i chladí. A to hned několik hodin v kuse. Ideální společník do parných letních dnů!

Jak správně pečovat o froté ručníky: Kompletní průvodce

18.6.2024

Praní froté ručníků se může zdát jako jednoduchý úkol, ale správné postupy mohou výrazně ovlivnit jejich měkkost, savost a celkovou životnost. Přinášíme vám proto komplexní návod, jak prát ručníky, aby byly stále jako nové.

Hledáme Mrs Frotery: pomůžete nám ji najít?

14.6.2024

Po loňském startovacím ročníku nás i toto léto čeká MRS Frotery, soutěž nejen krásy, ale také kreativity a humoru, jako je naší firmě vlastní.

Dort z ručníků: Originální dárek, který nadchne každého

7.6.2024

Pokud hledáte originální dárek, který je nejen praktický, ale také zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, máte vyhráno! Dorty z ručníků jsou hitem posledních let. Nejenže vypadají úžasně, ale jsou také skvělým doplňkem do každé domácnosti. Navíc, díky našemu návodu jak jej vyrobit, zjistíte, že je to jednodušší, než byste čekali.

Veselé reklamní ponožky: Udělejte dojem s každým krokem

4.6.2024

Hledáte dárek pro klienty, zaměstnance nebo merch, který zaujme, je praktický a zaručeně nezůstane nevyužitý? Barevné ponožky jsou módním i marketingovým hitem, který posune váš brand doslova o krok dál. Vytvoříme pro vás na míru takové ponožky, jaké nikde jinde neseženete. U nás si totiž zákazník může navrhnout kompletní design ponožek, případně mu s ním rádi pomůžeme.

Nepropadejte Panice a oslavte s námi ručníkový den!

21.5.2024

Věděli jste, že ručník je dost možná ta nejdůležitější věc, kterou byste měli mít vždy u sebe? Alespoň to tvrdí ve své knize Stopařův průvodce po Galaxii Douglas Adams. Právě na jeho počest 25. května chodí pyšně lidé po celém světě s ručníkem za pasem.

Podpořili jsme další skvělý projekt

17.5.2024

Také tento měsíc jsme měli příležitost podpořit další charitativní projekt. Tento měsíc se jednalo o charitativní golfový turnaj pro Nadační Fond Romany Pavelkové.

Zahajte letní sezónu s firemními tričky!

14.5.2024

Teambuilding, festival nebo zkrátka akce, na které se chcete prezentovat jako jeden tým? Pak by vám neměla chybět originální firemní trička, která vám pomůžeme navrhnout přesně pro danou příležitost!

Dětská pokožka: víte, jak ji správně opečovávat?

7.5.2024

Něco je natolik cenné, že si vyžaduje nejlepší péči. A co by mohlo být cennější než pokožka našich nejmenších? Péče o dětskou pokožku není pouze povinností, ale i láskou vyjádřenou v každodenních rituálech. Vždy bychom tedy měli hledat tu správnou rovnováhu mezi účinností a šetrností.

Maxi osušky: ještě více místa pro vaše nápady

30.4.2024

Naše osušky poskytnou velkou plochu pro všechny, kteří chtějí být vidět o trochu víc. V rozměrech 80 x 180 cm nabízíme hned několik typů osušek, stačí si vybrat.

Společně pro Kloktex

23.4.2024

Pomáhat nás baví, a proto jsme rádi, že jsme se spojili s Nadačním Fondem Romany Pavelkové a darovali přes 2 000 ručníků a osušek organizaci KLOKTEX.

Microtech: Jeden ručník, nekonečné možnosti

17.4.2024

Praktické, kompaktní, sportovní – ručníky řady Microtech jsou ztělesněním variabilního produktu v našem sortimentu. Jsou ideální pro sport, do wellness, na výlety i pro každodenní potřeby. A navíc se pohodlně vejdou i do malého cestovního zavazadla. Stejně jako jsou multifunkční ve svém použití, také poskytují dokonalou plochu pro propagaci vaší značky, lze na ně aplikovat většinu našich technologií brandingu.

Do jara pravou nohou: Veselé ponožky nyní i pro děti

19.3.2024

S barevnými ponožkami je den hned veselejší. V Kapatexu vám vytvoříme „happy socks“ s vlastním potiskem, jaké nikdo jiný nemá! Kvalitní ponožky s dávkou fantazie nově nabízíme i v dětských velikostech, aby si je užili i ti nejmenší.

Eco-friendly ručníky: Jak si vybrat ručníky, které šetří životní prostředí

12.3.2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o udržitelný životní styl, který se promítá do všech aspektů našeho všedního dne. Možná nás to v dnešní masově konzumní době ani nenapadne, ale textilní výroba je jeden z průmyslů, který výrazně přispívá k úbytku pitné vody a tvorbě odpadu a modernímu otroctví.

Inovované ručníky Image: nekompromisní kvalita tisku

5.3.2024

Naše produkty a technologie neustále vylepšujeme tak, abychom našim klientům mohli vždy nabídnout to nejlepší řešení na trhu. Nyní představujeme vylepšenou řadu ručníků a osušek Image určených pro celoplošný potisk.

Fitness towel: nejlepší parťák pro sport

20.2.2024

Studie tvrdí, že většina lidí svá novoroční předsevzetí vzdá už druhý lednový pátek, kterému se přezdívá „Den slabé vůle“. Podpořte všechny, kteří vydrželi, dárkem, který dokonce získal ocenění za nejlepší 3D reklamní textilní předmět!

Protáhněte se v pohodlí domova s našimi ručníky

13.2.2024

V dnešní uspěchané době, kdy je čas na cesty do posilovny často omezený, se stále více lidí uchyluje k cvičení doma. Věděli jste, že jedním z efektivních a dostupných prostředků pro trénink jsou obyčejné ručníky? Ty totiž mohou poskytnout skvělý odpor a podporu při různých cvicích Podívejme se na tři kategorie cvičení, která lze snadno začlenit do domácí rutiny s využitím právě ručníků.

Nový katalog FROTERY 2024

6.2.2024

Jako každý rok i letos jsme připravili přehledný katalog, kde na jednom místě najdete všechny produkty FROTERY a technologie, které v Kapatexu realizujeme.

Harmonie ve vašem domově: vytvořte oázu klidu s pomocí domácích masáží s ručníky

29.1.2024

Masáže představují jednu z nejpříjemnějších forem relaxace a péče o tělo. A co je skvělé? Můžete si je dopřát přímo v pohodlí domova, a to i pomocí něčeho tak obyčejného jako jsou ručníky.

Frotery: Kvalita prověřená retailem

24.1.2024

Jsme rádi, že kvalita našich výrobků pod značkou FROTERY oslovuje také velké řetězce. Díky spolupráci s firmou Albert Česká republika jsme s novým rokem vstoupili do retailového sektoru. 

Do nového roku s novými technologiemi: Představujeme přímý tisk

9.1.2024

V Kapatexu neustále hledáme nové technologie a způsoby, jak inovovat, abychom vždy poskytli našim klientům ta nejmodernější řešení pro jejich potřeby. Dnes bychom vám rádi představili dvě moderní technologie tisku na textil. Obě nabízejí jedinečné výhody a možnosti, které jistě zaujmou každého, kdo hledá inovativní způsoby personalizace oděvů a textilních výrobků.

PF 2024

19.12.2023

Vážení klienti, děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v uplynulém roce. Nyní už nám nezbývá, než popřát krásné a klidné svátky a úspěšný vstup do roku 2024. Šťastné a nadýchané Vám přeje Kapatex

Zachraňte staré ručníky: Nečekané způsoby, jak je využít doma i mimo něj

6.12.2023

Ručníky, které již dosloužily svému původnímu účelu, mohou být stále užitečné – v dílně, v kuchyni, při sportu i na cestách. Místo toho, abychom je vyhodili, můžeme je přetvořit a využít je mnoha kreativními a praktickými způsoby.

Black Friday je tu: Speciální slevy na oblíbené froté produkty

21.11.2023

Nenechte si ujít výjimečné ceny na oblíbené froté produkty skladem.

Nepromeškejte slevu 45 % na pánské župany Frotery

15.11.2023

Trička s vlastním potiskem: Styl a jedinečnost pro vaši vánoční party nebo teambuilding

6.11.2023

Čeká vás firemní večírek, teambuilding nebo zkrátka akce, na které se chcete prezentovat jako jeden tým? Pak by vám neměla chybět originální firemní trička, která vám pomůžeme navrhnout přesně pro danou příležitost!

Dokonalý wellness zážitek? Jedině s řadou Deluxe!

24.10.2023

Dopřejte si luxusní požitek po každé koupeli i sprše, a to díky osuškám a ručníkům z řady Deluxe. Jsou totiž nejen neuvěřitelně jemné a nadýchané, ale navíc velmi rychle schnou. Díky žinylkové borduře navíc vynikají netradičním designem.

Projekt

23.10.2023

Společnost realizuje projekt č. 0380000486  s názvem Tvorba on-line marketingové strategie pro propagaci webu společnosti a tvorba SEO spolufinancovaný Evropskou unií - Next Generation EU.

5. díl: 5 důvodů, proč je ručník ten nejlepší reklamní dárek

17.10.2023

Froté má mnoho podob, a většina z nás je důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z nich. Všechny výrobky, které nabízíme, mají skvělý potenciál stát se perfektním reklamním dárkem pro širokou cílovou skupinu.

Efektní na pohled i na dotek: to je plastické vetkávání

11.10.2023

Hledáte způsob brandingu, který bude harmonický, ale přesto přinese zaručený wow efekt? Díky technologii plastického vetkávání můžete zaujmout nejen na pohled, ale i na dotek. Při tomto brandingu vzniká reliéf v textuře ručníku, který dává vašemu motivu doslova nový rozměr.

Tam, kde začíná a končí váš den: Jak vybavit koupelnu minimalisticky a přesto funkčně?

10.10.2023

Minimalismus je životní filosofie a designová estetika, která se zaměřuje na jednoduchost a redukci. Díky odstranění rušivých prvků ve vaší domácnosti se snadněji dopracujete k jednoduššímu udržování pořádku, podpoříte udržitelnost a dokonce snížíte stres. Jak zařídit koupelnu tak, aby splňovala zásady minimalismu?

4. díl: 5 důvodů, proč je ručník ten nejlepší reklamní dárek

2.10.2023

Ekologie a udržitelnost jsou rozhodně velkým tématem ve společnosti. I my si myslíme, že ohleduplnost k přírodě a budoucím generacím je směr, který je důležitý.

Vetkávání do bordury: elegantní způsob, jak prezentovat vaši značku

29.9.2023

Způsobů, jak přenést motiv nebo logo na ručník či osušku je velké množství, takže si může dle svého vkusu vybrat skutečně každý. Pro ty, kteří hledají estetické a efektivní řešení je jednou z možností vetkávání do bordury ručníku.

3. díl: Froté je variabilní dárek

26.9.2023

Froté s jeho nekonečnými možnostmi využití a přizpůsobení, je předmět, který ocení lidé napříč věkem, pohlavím i životními styly. Froté ručníky, osušky nebo župany jsou symbolem pohodlí, péče a kvality, a to jsou hodnoty, které každá značka ráda sdílí se svými klienty.

Představujeme technologii: Vetkávání do plochy

19.9.2023

Technologií, jak přenést logo nebo motiv na froté je mnoho. Co takhle ale vytvořit ručník nebo osušku, jíž bude váš brand součástí od první do poslední nitky? S technologií vetkávání do plochy zvané také jacquard vytvoříme dokonalý produkt na míru vaší značce.

2. díl: Froté je praktický dárek

12.9.2023

Froté má mnoho podob, a většina z nás je důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z nich. A právě to z nich dělá volbu číslo jedna, pokud chcete potěšit své klienty, partnery a zaměstnance nejen o Vánocích.

Známe historicky první MRS Frotery!

11.9.2023

Poslední srpnová sobota byla velkým dnem pro naši společnost, stejně jako pro 10 dívek, které se probojovaly do finále soutěže MRS Frotery. Právě v tento den značka Frotery získala, po nelehké volbě, novou tvář kampaně a historicky první nositelku titulu MRS Frotery.

Zařiďte si pravé wellness i doma: luxusní rituály pohody a relaxace

4.9.2023

V dnešním uspěchaném světě hledáme stále častěji možnosti, jak se odreagovat a načerpat novou energii. Wellness a péče o sebe samého hrají klíčovou roli v udržování duševního i fyzického zdraví. Připravte si ten pravý odpočinek, aniž byste museli opustit domov. Jak na to?

Reklamní deky: merchandise, který budou lidé využívat s láskou

28.8.2023

Příjemně hebká deka je jeden z nejvděčnějších reklamních předmětů. Můžete si být totiž jistí, že nikdy nezůstane nevyužitá. Zahřeje doma na gauči, na cestách v autě i v letadle, využijete ji k posezení na pikniku či festivalu, anebo se do ní zachumláte v odpočívárně wellness centra. Potěšíte jí zkrátka všechny bez ohledu na věk a pohlaví.

1. díl: 5 důvodů, proč je froté ten nejlepší reklamní dárek

22.8.2023

Froté má mnoho podob. Většina z nás je přitom důvěrně zná. Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po některém z těchto produktů. Hebký ručník nebo župan rozhodně zanechá dojem, a je proto skvělým nositelem vaší značky.