O nás

Willkommen in der Welt des Frottiergroßhandels Kapatex, hier finden Sie alles und vielleicht sogar noch mehr.

Im Jahr 1996 reagierten die Geschäftspartner Pavel Janeba und Jan Rosenkranz auf die Marktnachfrage nach Logo-Stickereien auf Textilien und gründeten Kapatex s.r.o.

Erstangebot Handtücher und Waschlappen mit gestickten Namen wuchs Bademäntel a další textil zakázkové výroby. Jména nahradila loga a společnost se rychle stala silným velkoobchodním hráčem na poli B2B.

V roce 2016 uvedla společnost na trh svoji značku froté FROTERY®. Froté výrobky této značky vynikají kvalitou bavlněného materiálu, funkčností i designem. Ručníky a osušky mají vysokou gramáž, proto jsou velmi savé, hebké na dotek a k dostání v mnoha barevných variantách. Bavlněné župany různých střihů jsou vhodné do koupelen, do hotelů i jako reklamní dárek. V rámci zakázkové výroby se specializujeme na reklamní vetkávané ručníky a osušky, na dětský a hotelový sortiment.

Vlastní výroba, balení a objemný sklad jsou hlavní důvody, proč právě s Kapatexem spolupracuje tolik společností a agentur. 

Velkoobchod froté ručníky, osušky a župany

Firemní sklad disponuje pohotovostní zásobou výrobků, která je schopna uspokojit téměř každou poptávku.

Zásobujeme více než 500 maloobchodních prodejen a řetězců po celé republice. Naše nabídka se rozrostla z původních froté ručníků se jmény na celou rodinu dárkového froté zboží.

Nabízíme:

  • Froté ručníky, osušky a župany
  • Výšivka
  • Tisk
  • Vetkávání
  • Výroba na míru
  • Balení

Kapatex je předním výrobcem a prodejcem dárkových vyšívaných froté ručníků na tuzemském trhu.

Výrobky jsou vhodné pro: prodejny, obchody, reklamní agentury, reklamu a marketing všech společností, bytový textil

Také evropský zásobujeme froté zbožím přímo z výrobního závodu, jehož jsme výhradním distributorem.

Reklamní předměty

Vyšíváme na vlastní zboží

Vyšíváme na dodaný materiál

Jsme připraveni podpořit právě vaši kampaň.

STROJNÍ VYŠÍVÁNÍ

V naší dílně vyšíváme na nejmodernějších vícehlavých vyšívacích automatech značky TAJIMA, která představuje absolutní špičku v oblasti strojního vyšívání.

Naše přednosti:

  • Nejmodernější technika
  • Rychlost
  • Vysoká kvalita
  • Příznivá cena

Programy pro strojní vyšívání zhotovujeme vlastními zdroji ve speciálním programovacím softwaru. Díky tomu je příprava podkladů pro zhotovení zakázky z Vámi dodaných materiálů rychlé a bez omezení motivu.

Nášivky zhotovujeme také a to na nejrůznější materiály. Specialitou právě naší společnosti je plastická výšivka-nášivka upevněná na provázku.

Nabízíme široký výběr jmen, znamení a dárkových motivů.

Kapatex je váš silný partner na trhu s froté výrobky

Potřebujete dodat zboží obratem? Hledáte dárek? Máte speciální požadavky na balení? Chcete si vybrat z desítek tisíc programů pro strojní vyšívání?

…rádi Vám uděláme nabídku.