Deluxe

Luxusní ručníky pro ten nejkomfortnější zážitek jsou ze 100% bavlny. Měkké na dotek, savé a je radost se do nich po koupeli zamotat. Chcete svou firmu prezentovat účinně a posílit její jméno? Potom chtějte to nejlepší - řadu Deluxe.

Řada ručníků a osušek Deluxe s natkanou 10 cm širokou žinylkovou bordurou, která je vhodná pro vyšití vašeho loga na spodním konci froté, si ve svém názvu nese přesně to, co představuje: luxus a také kvalitu. Žinylková nit vytváří na celém svém povrchu jemné chloupky podobné sametu, čímž přináší pokožce jedinečný zážitek.

Popis

Přepychové. I tak by se daly nazvat ručníky a osušky z řady Deluxe. Pokud chcete své klienty, obchodní partnery nebo ty, kteří pro vás pracují, hýčkat, trefili jste správně. Luxusní řada produktů s gramáží 500 m/g2 totiž každému dopřeje ten nejkomfortnější požitek po každé koupeli i sprše.

Zapomeňte na tvrdé drhnoucí osušky a vsaďte na nadýchané extra jemné froté osušky či ručníky v barvách pro každou koupelnu. Řada Deluxe je specifická svou žinylkovou bordurou, přičemž tato žinylková nit vytváří na povrchu jemné sametově hebké chloupky.

V podstatě není co těmto froté žinylkovým ručníkům a osuškám vytknout. Lze je využít v hotelech či penzionech, kde si s nimi před hosty rozhodně neuděláte ostudu. Stejně tak naleznou své uplatnění ve wellness zařízeních či hotelovém wellness. Báječně však poslouží také jako reklamní předmět, kterým se obdarování budou moci hýčkat u sebe doma. 

Pro případy využití v hotelech, penzionech, wellness provozech či jejich využití jako reklamních předmětů, je na zakázku doplníme výšivkou či poutkem dle vašeho přání.

Materiál100% bavlna
Velikost50 x 100 cm, 70 x 140 cm
Gramáž500 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ