Tisk

Tiskneme. Na ručníky, osušky a župany, na textil. Ať už chcete reklamní produkty rozdat na hromadné akci, plánujete je použít uvnitř firmy nebo je hodláte poskytnout k užívání svým hostům, podáme vám pomocnou ruku i naši tiskárnu. Stačí jen vybrat kterou. 

Co si budeme povídat, známe to sami. Reklama člověka někdy obtěžuje, v televizi přerušuje film, na billboardech stahuje pozornost od řízení, na drobných reklamních předmětech je někdy až zbytečná, protože je člověk snadno někam založí. Je-li však reklama na něčem, co má pro zákazníka praktické využití, je naopak vítaná. Reklamní textil je přesně tou kategorií, která potěší. Lidé dárky v podobě reklamního textilu nevnímají jako reklamu obtěžující, ale naopak vhodnou a prakticky využitelnou. Právě proto jsou potištěné ručníky, osušky, utěrky, trička a oblečení tou správnou volbou, která se vyplatí.  

K tomu, abychom vám dodali co nejtrvanlivější a navíc atraktivní produkty používáme tři technologie tisku čítající přímé i nepřímé metody tisku. Konkrétně jde o:

Kterou metodu reklamního tisku na textil si vybrat, vám rádi poradíme. Zkonzultujeme s vámi účel reklamního textilu, výsledné množství produktů i to, co od reklamních ručníků, osušek, utěrek a dalšího textilu očekáváte. Jsme tu pro vás