Hotelový program

V hotelu, restauraci, wellness provozu, salonu krásy, lázních a na dalších místech se froté textil pere v podstatě každý den. Znamená to jediné, že musí něco vydržet! Opakované praní a vysoké teploty. Vsaďte na kvalitní, vysoce odolný hotelový sortiment, který je na zátěž připraven.

Do každého hotelu patří jemné, savé a voňavé ručníky, osušky i župany. To, v jakém stavu je naleznou hosté na hotelovém pokoji, je nesmírně důležité. Starat se o ně nemůžeme, tak daleko naše služby nesahají. Ale můžeme vašemu zařízení dodat ty nejkvalitnější ručníky, které se správnou péčí budou vašemu podnikání dělat dobré jméno. A když už jsme u toho, vaše jméno může být rovnou jejich součástí!

Popis

Tato sekce nese název Hotelový program. Rozhodně však není jen pro hotely, naopak. Své uplatnění naleznou naše froté produkty také v penzionech, lázních, wellness a saunách, restauracích, kadeřnických, kosmetických a dalších salonech, nebo ve firmách

Za naše produkty dáme ruku do ohně. Hotelový program totiž splňuje ty nejvyšší nároky kladené na textilie vhodné pro vysokou zátěž hotelového, restauračního a lázeňského provozu. Celý sortiment Hotelového programu je průběžně testován v průmyslových prádelnách a vychází z nich s výbornými výsledky. Na výrobcích se testuje životnost a vyhovující parametry jako jsou pevnost, rozměrová změna, úbytek hmotnosti a vzhled včetně posuzování konfekčního zpracování.

Jsme si vědomi, že není jednoduché v segmentu nejen ubytovacích služeb konkurovat, a proto je důležitá spokojenost zákazníků stejně jako dobrá reklama. Spokojenost je ovlivněna kvalitou. Pokud hosté na hotelu dostanou ručníky, které jsou hrubé a nesají, neodnesou si dobrou zkušenost. Předejděte tomu a vybavte svůj podnik kvalitním froté textilem z naší nabídky. Ostatně kvalitní froté je vizitkou hotelu.

Postaráme se také o zmíněnou reklamu. Na ručníky, osušky i župany vyšijeme reklamní sdělení dle vašeho přání. Ať už to bude logo hotelu či cokoli jiného. 

Rádi vám sdělíme bližší informace a zodpovíme všechny vaše dotazy. Neváhejte a kontaktujte nás. Vytvoříme pro vás nabídku na míru. 

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ