Hotelový program

Kvalitní, vysocezátěžový hotelový froté textil

Relaxační hotelové a wellness pobyty jsou moderním a oblíbeným způsobem odpočinku. Hotelový program splňuje nejvyšší nároky kladené na textilie vhodné pro vysokou zátěž hotelového, restauračního a lázeňského provozu. Není jednoduché v tomto segmentu konkurovat, a proto je důležitá spokojenost zákazníků stejně jako dobrá reklama.

Popis

Relaxační hotelové a wellness pobyty jsou moderním a oblíbeným způsobem odpočinku.

Hotelový program splňuje nejvyšší nároky kladené na textilie vhodné pro vysokou zátěž hotelového, restauračního a lázeňského provozu. Není jednoduché v tomto segmentu konkurovat, a proto je důležitá spokojenost zákazníků stejně jako dobrá reklama.

Kvalitní froté je dobrou vizitkou hotelu. Pokud k tomu reklamní sdělení vyšijete na ručníky, osušky nebo župany, vaši klienti si vás lépe zapamatují a doporučí.

Celý hotelový program (ručníky, osušky, župany) je průběžně testován v průmyslových prádelnách a splňuje požadavky vysoko zátěžového provozu s výbornými výsledky.

Na výrobcích se testuje životnost a vyhovující parametry jako jsou pevnost, rozměrová změna, úbytek hmotnosti a vzhled včetně posuzování konfekčního zpracování.

Pro objednávku kontaktujte naše obchodní zástupce.

Kompletní nabídku našich produktů naleznete na našich e-shopových stránkách.

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento ručník?

Napište nám, nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ