Vetkávané utěrky

Pomocí techniky vetkávání vytvoříme i z obyčejné utěrky originální reklamní předmět. Své uplatnění nalezne ve firmách i domácnostech. Jedinečný motiv, který bude harmonizovat s vaší značkou a korporátním designem, pro vás rádi vytvoříme v rámci zakázkové výroby na míru.

ÚvodKatalogProduktyNa míruVetkávané utěrky
Tam, kde je nádobí, je třeba i utěrka. Takže skoro všude! V domácnostech, zázemí firem i provozovnách všeho druhu. Klasická látková utěrka je nepostradatelným doplňkem, který splňuje své praktické poslání. Vybavte s ní vaši firmu a začleňte ji bez váhání i mezi své reklamní dárky. Vyplatí se to.

Popis

Používali je už naše babičky a prababičky, tradice se stále předává z generace na generaci a látkové kuchyňské utěrky prostě nikdy nevyjdou z módy ani nepřestanou být užitečné. Bez nich se zkrátka neobejde žádná kuchyň, i kdyby se jednalo jen o malý firemní kout například k přípravě kávy. 

Mohou být jednobarevné, pruhované, ale mohou být i zcela originální a vytvořené podle vašich přání. My takové utěrky umíme. Napište nám vaše představy a my vám rádi vytvoříme utěrky na míru. Pomocí technologie barevného vetkávání se vybraný motiv může stát přímo součástí utěrky.

Klademe důraz na samotnou kvalitu materiálu, proto jsou naše utěrky bavlněné, aby dobře sály vodu a v kuchyni byly nejen na ozdobu, ale rovněž plnily svou funkci. I to je důležité. 

materiál100% bavlna
velikost50 x 70 cm
gramáž
240 g/m²

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ