Vetkávání do bordury

Preferujete minimalismus a nepotrpíte si na velká sdělení? Nevadí. I to reklamní může být efektivní a současně decentní. My k němu využíváme borduru froté ručníků a osušek, do které je vetkán reklamní motiv dle zadání.

ÚvodKatalogProduktyNa míruVetkávání do bordury
Klasické froté ručníky a osušky můžete jednoduše využít jako nosič vašeho loga. Možností, jak toho docílit je spousta, originální technologií, kterou logo přímo obsáhnete do materiálu vybraného produktu je vetkávání, díky němuž je logo přímou součástí produktu.

Popis

Bordura je v poměru s plochou ručníku nebo osušky poměrně malá, ale o to významnější část. Ručník může zdobit, ale lze ji využít i k efektivnímu reklamnímu sdělení. Logo či jiný motiv může být přímo součástí materiálu. 

Barevné vetkávání je totiž technologie, díky které se reklamní motivy vetkávají do kvalitních bavlněných ručníků a osušek. Nejčastěji se setkáváme s dvoubarevným vetkáváním, to znamená, že se střídají pouze dva barevné odstíny.

Tato technologie zvýrazňuje zpracování motivů v celé ploše froté, kde na rubové straně najdeme zrcadlově převrácenou kopii motivu vetkaného v lícní straně. Při výrobě se používá walk (jednoduchá), ale i „skaná“ (dvojitá) smyčka froté.

Protože jde o produkt na objednávku, dodáváme přibližně do 7-8 týdnů. Vhodné pro větší množství kusů. 

Zadejte nám specifické parametry:

  • velikost
  • gramáž a design froté
  • barevnost/barevnosti
  • provedení poutka

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento ručník?

Napište nám, nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ