Brilliant

Byly stvořeny pro ty nejnáročnější zákazníky a milovníky komfortu. Jemné, avšak dostatečně hutné ručníky řady Brilliant potěší nejen hosty přepychového hotelu či luxusního wellness.

Nejluxusnější řada ručníků a osušek vyrobená ze stoprocentní jemné bavlněné příze Soflex® vyniká vysokou gramáží 600 g/m2. Je specifická pěti jemnými proužky namísto bordury vetkanými do ručníků sametovou žinylkovou. Nejen v proužcích, ale také v lemech ručníků je potom přidaná lesklá příze podtrhující eleganci této řady.

Popis

Vysoké požadavky na savost, stálobarevnost, hebkost a především snadnou údržbu, která ručníkům ani osuškám nijak neubere na těchto vlastnostech? Jedinečná luxusní řada froté ručníků a osušek Brilliant je vyrobena přesně dle tohoto popisu. 

Ručníky a osušky Brilliant jsou tvořené z přírodní bavlny zvané Soflex®, která napomáhá k maximální savosti. Není jim co vytknout, proto se hodí například do hotelů či penzionů, a to nejen do koupelen, ale také do wellness zóny. S osuškami Brilliant budou vaši hosté jistě spokojení a rozhodně se díky nim nedočkáte špatných recenzí. 

Ručníky a osušky řady Brilliant jsou vhodné nejen pro využití v luxusních ubytovacích zařízeních, ale hýčkat se jimi můžete i doma. Pro případy využití v hotelech, penzionech, wellness provozech a jinde, je na zakázku označíme výšivkou či poutkem dle vašeho přání. Kontaktujte nás, společně nalezneme to nejlepší řešení.

 

materiál100% bavlna
velikost50 x 100 cm, 70 x 140 cm
gramáž600 g/m²

Materiál

Bavlna

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ