Cooling Towel

Vychlaďte zákazníky! Ne, že byste jim neodpovídali. To vůbec ne. Naopak. Dopřejte jim osvěžení v horkých dnech, při náročném tréninku, anebo když je bolí hlava. Ručník, který chladí, rozhodně ocení!

Chladicí ručníky a osušky vypadají jako jiné sportovní ručníky, ale umí něco, co ty ostatní ne. Jsou vyrobené ze speciální chladicí příze cooling yarn, která zadržuje vodu a tím uchovává nízkou teplotu namočeného ručníku.

Popis

Unikátní chladicí ručníky jsou ideálním reklamním předmětem, který umí přesně to, co se od něj očekává – klienty, zákazníky, kolegy i obchodní partnery rozhodně překvapí. Věděli jste, že ručník může chladit? A to až po dobu několika hodin? Věřte tomu, že o tomhle reklamním kousku se bude mluvit

Chladicí ručníky a osušky Cooling jsou vyrobeny ze speciálních mikrovláken cooling yarn, která zajistí, že si namočený ručník udrží nízkou teplotu až po několik hodin. Nejde o žádnou chemickou reakci, funkce zkrátka spočívá v technologii výroby ručníku. Jak to funguje? Ručník stačí namočit, vyždímat, protřepat a ručník se sám začne ochlazovat. Následně vydrží studený 4 až 6 hodin. A to i po opakovaném praní. Doporučujeme však při praní vynechat aviváž. 

Ručníky i osušky z mikrovlákna jsou skvělým parťákem do horkých dnů, na dlouhé cesty, do fitka a mohou se hodit i ve chvíli, kdy člověka bolí hlava nebo přežene pobyt na sluníčku a spálí se. 

Báječný dárek, respektive reklamní předmět, rozhodně potěší! A jak ho reklamou označit? Ručníky i osušky jsou dodávány v uzavíratelném obalu, na který je možné natisknout logo nebo jakýkoli jiný motiv dle domluvy. 

Materiál50 % polyester, 50 % cooling yarn
Velikost30 x 100 cm
Gramáž160 g/m²

Materiál

Chladící příze

Možnosti brandingu

Sublimační tisk
Samolepka na obal
Transferový tiskMáte zájem o tento ručník?

Napište nám, nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ