Dětský program

Pro ty nejmenší chtějí rodiče vždy to nejlepší. To samé chceme i my. Připravili jsme proto speciální Dětský program, který obsahuje několik froté produktů pro děti. Přizpůsobíme je vaší firmě na míru a opatříme je vlastním potiskem nebo výšivkou.

Osuška, pončo, bryndák nebo žínka. Věci, které se při péči o miminka a malé děti nikdy neztratí. Přidejte je na seznam reklamních či firemních předmětů, přizpůsobíme vám je na míru. Využít je můžete pro firemní prezentaci, jako produkt k prodeji, ale třeba i jako firemní dárek pro zaměstnankyně, které odcházejí na mateřskou, případně zaměstnance, z nichž se stali čerství tatínci.

Popis

Co pro vás, tedy vlastně pro děti, máme? Tak popořadě.

Už odmalička děti koupeme, proto je třeba mít doma žínku a především osušku, do které miminko zabalíte. Tyhle věci se zkrátka neztratí.

V rámci naší dětské řady nabízíme dětské froté osušky s jednoduchou nebo dvojitou kapucí trojúhelníkového tvaru. Dvojitou pro případ, že si vyberete jako formu brandingu výšivku. Ta totiž není ze spodní strany úplně hladká a dvě vrstvy materiálu předchází tomu, aby výšivka dítěti poškrábala čelo. Jednoduchá kapuce může být vyrobena z jedné strany z polyesteru, který umožní sublimační tisk vybraného motivu nebo vzoru.

Ke koupání patří i žínka. Stejně jako v případě osušky na ni vyšijeme motiv dle vašeho přání. Opatřena je praktickým poutkem

Doma i venku lze využít dětské pončo. A to třeba i na pláži. Máme ho ve froté variantě, ve verzi z coral fleece materiálu, ale i ve variantě připravené k potisku. Loga i vzoru. Tyto ponča jsou z jedné strany bavlněná, druhou stranu tvoří polyester, na který lze tisknout metodou sublimačního tisku. 

Vrchol roztomilosti potom dokážeme vykouzlit oušky a ocáskem, kterými lze pončo na přání opatřit! 

V nabídce pro děti máme i praktické bryndáky. Čistě bílé s výšivkou na zavazování nebo bryndáky z jedné strany potištěné sublimačním tiskem se zapínáním na suchý zip.

NOVĚ do nabídky zařazujeme i dětské ponožky dle vašeho vlastního designu. Od miminek až po velké školáky, limity nemáme. 

Cenové nabídky a termíny zhotovení k doptání u našich obchodních zástupců.

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ