Dětský program

Dětský froté program s vlastním potiskem či výšivkou

V rámci řady DĚTSKÝ PROGRAM nabízíme froté bryndáky čistě bílé s výšivkou na zavazování nebo bryndáky z jedné strany potištěné sublimačním tiskem se zapínáním na suchý zip. Dětskou froté osušku s jednoduchou nebo dvojitou kapucí trojúhelníkového tvaru. Při brandingu výšivkou doporučujeme dvojitou kapuci, aby nedošlo k poškrábání čela dítěte o výšivku. Jednoduchá kapuce může být vyrobena z jedné strany z polyesteru, který umožní sublimační tisk na kapuci. Dětská žínka má poutko na pověšení a je možné na ni vyšívat.

Popis

V rámci řady DĚTSKÝ PROGRAM nabízíme froté bryndáky čistě bílé s výšivkou na zavazování nebo bryndáky z jedné strany potištěné sublimačním tiskem se zapínáním na suchý zip.
Dětskou froté osušku s jednoduchou nebo dvojitou kapucí trojúhelníkového tvaru.

Při brandingu výšivkou doporučujeme dvojitou kapuci, aby nedošlo k poškrábání čela dítěte o výšivku. Jednoduchá kapuce může být vyrobena z jedné strany z polyesteru, který umožní sublimační tisk na kapuci.

Dětská žínka má poutko na pověšení a je možné na ni vyšívat.

Dětské pončo může být vyrobené z jedné strany z bavlněného a z druhé strany z polyesterového materiálu nebo z coral fleece materiálu.

Pončo může mít přidaná i ouška nebo ocásek.

NOVĚ do nabídky zařazujeme i dětské ponožky dle vašeho vlastního designu. Od miminek až po velké školáky, limity nemáme.

Cenové nabídky a termíny zhotovení k doptání u našich obchodních zástupců.

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento ručník?

Napište nám, nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ