Bamboo

Přirozenou antibakteriální schopností se mohou pochlubit ručníky z bambusového vlákna. Aneb hezky česky jsou vhodné pro děti i citlivou pokožku, využití najdou i v saunách a wellness.

Ručníky z řady Bamboo jsou z větší části tvořeny bambusovými vlákny, zbytek potom tvoří klasická bavlna. Řečí čísel je to 60 ku 40. Bambusová vlákna dodávají ručníkům a osuškám specifické vlastnosti jako je lesk a antibakteriální schopnosti.

Popis

Bambus bývá často označován jako materiál budoucnosti. Jeho pěstování je výrazně ekonomičtější a udržitelnější než pěstování bavlny. Rovněž jeho vlastnosti jsou poměrně přesvědčivé. Je hypoalergenní, dobře odolává plísním a bakteriím. Bambusová vlákna použitá v ručnících a osuškách z řady Bamboo jsou pěstována bez použití pesticidů a dalších nebezpečných látek, což tyto produkty činí více než vhodnými pro alergiky, děti a ty s citlivou pokožkou

Zkrátka a dobře, když se bambus přidá k stálici ve výrobě ručníků a osušek, klasické bavlně, dokáže divy. Produkty jsou jemné, rychleschnoucí a extrémně savé, až třikrát oproti klasickým froté. Pokožku budou doslova hýčkat. 

Z 60 % tvoří ručníky antibakteriální bambusová vlákna, zbývajících 40 % potom doplňuje standarní bavlna. Celková gramáž ručníků i osušek je 530 g/m2, jsou tak hutné a silné, ovšem ne na úkor komfortu.

Doma se bambusové ručníky a osušky uplatní například i v koupelnách, kde chybí přirozené větrání, protože rychleji schnou a velmi vhodné jsou také do sauny či wellnes provozů, kde je vysoká vlhkost vzduchu. Bambus má totiž přirozenou antibakeriální funkci, proto v jeho vláknech nevznikají plísně a nemnoží se ani bakterie. Ručníky a osušky proto nepostihují ani nepříjemné pachy. 

Hebké ručníky i osušky z řady Bamboo jsou poplatné svému přírodnímu původu i v barevné paletě, kterou nabízíme. Plocha produktů je doplněna o vzor z jemných kostiček vetkaných do lemů a ozdobných bordur. V případě, že je budete chtít využít jako reklamní předmět a označit je svou značkou, nabízíme branding ve formě výšivky či poutka

Materiál60 % bambus, 40 % bavlna
Velikost50 x 100 cm, 70 x 140 cm
Gramáž530 g/m²

Materiál

Bambus
Bavlna
Přírodní

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ