Cooling Towel

Vychlaďte zákazníky! Ne, že byste jim neodpovídali. To vůbec ne. Naopak. Dopřejte jim osvěžení v horkých dnech, při náročném tréninku, anebo když je bolí hlava. Ručník, který chladí, rozhodně ocení!

Chladicí ručníky vypadají jako jiné sportovní ručníky, ale umí něco, co ty ostatní ne. Jsou vyrobené ze speciální chladicí příze cooling yarn, která zadržuje vodu a tím uchovává nízkou teplotu namočeného ručníku.

Popis

Unikátní chladicí ručníky jsou ideálním reklamním předmětem, který umí přesně to, co se od něj očekává – klienty, zákazníky, kolegy i obchodní partnery rozhodně překvapí. Věděli jste, že ručník může chladit? A to až po dobu několika hodin? Věřte tomu, že o tomhle reklamním kousku se bude mluvit

Chladicí ručníky Cooling jsou vyrobeny ze speciálních mikrovláken cooling yarn, která zajistí, že si namočený ručník udrží nízkou teplotu až po několik hodin. Nejde o žádnou chemickou reakci, funkce zkrátka spočívá v technologii výroby ručníku. Jak to funguje? Ručník stačí namočit, vyždímat, protřepat a ručník se sám začne ochlazovat. Následně vydrží studený 4 až 6 hodin. A to i po opakovaném praní. Doporučujeme však při praní vynechat aviváž. 

Ručníky z mikrovlákna jsou skvělým parťákem do horkých dnů, na dlouhé cesty, do fitka a mohou se hodit i ve chvíli, kdy člověka bolí hlava nebo přežene pobyt na sluníčku a spálí se. 

Báječný dárek, respektive reklamní předmět, rozhodně potěší! A jak ho reklamou označit? Ručníky i osušky jsou dodávány v uzavíratelném obalu, na který je možné natisknout logo nebo jakýkoli jiný motiv dle domluvy. 

Materiál50 % polyester, 50 % cooling yarn
Velikost30 x 100 cm
Gramáž160 g/m²

Materiál

Chladící příze

Možnosti brandingu

Sublimační tisk
Samolepka na obal
Transferový tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ