Plastické vetkávání

Je to vlastně takový 3D efekt. Díky technologii plastického vetkávání zvolený motiv jako by vystupuje z plochy froté ručníků a osušek. U zákazníků je velmi oblíbený. Textil si udrží jednu barvu, a přesto je v něm výrazně zobrazena vaše reklama.

ÚvodKatalogProduktyNa míruPlastické vetkávání
Ručníky a osušky dostanou díky technologii plastického vetkávání zcela novou tvář. Jednoduchý jednobarevný ručník se rázem promění v atraktivní nástroj reklamy. Respektive, on už tak vzniká rovnou. Všechny ručníky, které mají přidanou hodnotu ve formě vetkávání, totiž vznikají na míru jako originály.

Popis

Když chcete něco jednoduchého, zato výrazného, originálního, co bude součástí produktu, který si zvolíte pro své reklamní sdělení, vsaďte na plastické vetkávání do froté. Touto technologií vetkávání do plochy ručníků a osušek vzniká motiv natažením bavlněné smyčky. Výsledný obraz je vizuálně podobný ražbě, působí jako reliéf, který vystupuje z plochy ručníku a osušky. 

Předloha je v podstatě rozdílnou délkou vlákna vetkána do plochy jednobarevného textilu. Použitý vzor může být jednostranný, v jednotlivých případech také oboustranný. Při výrobě se používá „walk“ (jednoduchá), ale i „skaná“ (dvojitá) smyčka froté.

Výroba produktů s motivem realizovaným technologií plastického vetkávání je na objednávku, zakázku dodáváme do 8 týdnů. Vhodné pro větší množství kusů.

 

Zadejte nám specifické parametry:

  • velikost
  • gramáž a design froté
  • barevnost / barevnosti
  • provedení poutka

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ