Hamam osušky

Nesou orientální jméno a jsou výjimečné. Jejich spektrum využití je totiž vskutku multifunkční. Hamam osušky původně využívané v tureckých lázních můžete dnes vzít na pláž, do parku nebo je využít jako plážový přehoz. Vlastně kamkoli. To zní jako skvělý reklamní předmět, co myslíte?

Hamam osušky jsou bavlněné, savé a příjemné na dotek. Především jsou rovněž módní a lehčí než klasické froté. Díky tomu se vejdou do každé plážové tašky a dají se využít i doma jako pléd. Mohou být čistě jednobarevné i s proužky, s třásněmi i uzlíky. Vytvořte si svůj reklamní předmět, který si lidé oblíbí, na míru. Nadiktujte si design, barvu i motiv, který na něj natiskneme, vyšijeme nebo ho vetkáme do jeho struktury.

Popis

Věci, které mají vícero možností využití, mají lidé obecně rádi. Hamam osušky jsou jednou z nich. A spousta lidí je ani nezná, což je škoda. Právě proto je tímhle reklamním dárkem okouzlíte. Poslouží jim jako plážová deka, přikrývka, ubrus, pikniková deka, klasická osuška, přehoz, šála, pareo, dětská deka... k čemu byste ji využili vy? 

Hamam osušky jsou lehčí než klasické froté, bavlněné, savé a příjemné na dotek. Mohou být celobavlněné nebo v kombinaci froté a polyesteru, tj. z jedné strany froté, z druhé hladké PES vlákno, které slouží k potisku. 

Tradiční pruhovaný vzhled hamam osušek lze obměnit v rámci výroby na míru. Vlastní design si můžete jednoduše upravit vašim představám. Vyberte si: vzor, velikost, třásně, třásně s uzlíky a v neposlední řadě i technologii brandingu

Jednou z možností je přímé vetkávání do bordury. Maximální výška bordury je v tomto případě 8 až 9 cm, přičemž lze vetkávat maximálně tři různé barvy. Výroba trvá 7 až 9 týdnů. Obdobně je tomu v případě plastického vetkávání.

Vybrat si můžete potisk hamam osušky. Tyto osušky jsou z 50 % z bavlny a z 50 % z polyesteru. Právě proto, aby je bylo možné potisknout. Jedná se například o oblíbené pruhované hamam osušky. 

Osušky je možné označit také výšivkou.

Máte už svou konkrétní představu? Napište nám. Rádi vám pošleme bližší informace o materiálu, brandingu i minimálním množství kusů k odběru. Na přání zpracujeme grafický náhled výsledné zakázky, zašleme cenovou kalkulaci i termín doručení.

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ