Image

Doslova a do písmene (nebo spíš do vlákna) ručník na míru s vaším potiskem. Prezentujte svůj podnik nebo klub naplno s celopotištěnými ručníky a osuškami z příjemné bavlny. Víc už v této oblasti reklamního textilu není možné.

Froté ručníky a osušky řady Image jsou vhodné pro celoplošný sublimační tisk. Z jedné strany jsou tvořeny polyesterovým vláknem, to je právě ta strana, na kterou natiskneme, co si přejete. Z druhé strany je potom ona podstata ručníku – 100% bavlna v bílé barvě. Klidně vybočte a řekněte si také o svůj speciální rozměr nebo poutko na míru.

Popis

Skoro jako fotka. Tak vypadá potisk, který vyhotovíme na ručníky a osušky z řady Image, pokud si je zvolíte. Rozhodně s nimi nešlápnete vedle. Proč? Minimálně tím, že vám bude k dispozici celá plocha ručníků a osušek. Už to zaručuje, že bude daný motiv skutečně vidět. To z nich činí ideální reklamní předměty. 

Ne nadarmo jsou práve ručníky a osušky Image oblíbené nejen jako reklamní dárky, ale často jsou využívány také jako merch pro sportovní a jiné kluby. Třeba i pro fanoušky kapely nebo jakékoli značky

Reklamní froté ručníky s plnobarevným tiskem po celé ploše jsou efektivním a visibilním způsobem reklamy. Tisk je proveden sublimační metodou, která umožňuje potisknout ručníky i osušky v téměř fotografické kvalitě. Motiv je totiž vtištěn přímo do molekulární struktury textilu a hmatem je zcela neznatelný. Pro produkty jako jsou ručníky a osušky je vhodný i proto, že je velmi odolný. Ani časté praní totiž váš motiv nebo logo z produktu neodstraní.

Materiál100% polyester, 100% bavlna
Velikost30 x 50 cm, 50 x 100 cm, 70 x 140 cm, 95 x 180 cm
Gramáž360 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ