Kulatý ručník

Kulaté nebo hranaté? Toť otázka... Chcete-li se vymanit ze stereotypu, správná odpověď je možnost číslo jedna. Dejte své logo nebo motiv na kulatý ručník a vězte, že minimálně v létě NIKDY nezůstane doma! Na dovolené, na plovárně i v parku budou kulaté ručníky bodovat. Jsou tak módní!

Kulatý tvar ručníku dokáže nejen dokonale zaujmout, ale vyniknou na něm, a to naprosto dokonale, všechny kruhové motivy. Ovšem to není všechno! Kulatým ručníkům sedí i veselé barvy, letní motivy, originální loga a podobně. Napasujeme na ně na míru vše, co si budete přát.

Popis

Plážová taška je většinou v pohotovosti od června do poloviny září, pikniková potom ještě o něco déle. Oblíbené jsou i zimní dovolené v exotických destinacích. Víte co tyto věci spojuje? Přeci "vaše" plážová kulatá osuška! Zaujme, překvapí, pobaví. A co je to hlavní? Lidé ji skutečně využijí. Prostě se hodí! 

My si ji většinou představujeme na pláži nebo v parku, jak dělá lidem takovou "letní" radost, ale fantazii se meze nekladou. Kulatý ručník může být originálním "ubrusem" na kulatém stole, lze ho přehodit přes paletový nábytek jako stylový kousek v oblíbeném boho stylu... Záleží na tom, komu kulatý ručník či osušku věnujete, a také na tom, čím u nás tento produkt na vaše přání potiskneme. Neváhejte se s námi poradit. Může být originálním dárkem pro vaše zákazníky, reklamním předmětem pro různé účely, a klidně i prodejním artiklem na vaší plovárně. 

Na kulatý ručník dostaneme to, co si budete přát, formou sublimačního tisku. K tomu je totiž uzpůsobena vrchní strana ručníků, kterou tvoří polyesterové vlákno vhodné k potištění. Spodní strana je vyrobená z kvalitní bavlny. Chcete ještě něco navíc? I na to myslíme. Okraj ručníku lze totiž doplnit vkusnými třásněmi. Ideální letní kousek! 

Materiál100 % bavlna, 100 % polyester
Velikost150 cm průměr
Gramáž300 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ