Nákrčníky

Na krk jedině nákrčník! Ano, šála je elegantní, hodí se ke kabátům, ale takový nákrčník, to je jistota. Nikde se neplete, nelítá kolem a ještě se krku pěkně přizpůsobí. Vyberte ho do své flotily reklamních předmětů, protože tenhle kousek lidé vždy využijí.

Nákrčníky mají celoroční využití. V létě proti slunci, v zimě proti větru. Při sportu se hodí kdykoli, jsou vhodné na běh, turistiku, zimní sporty, a řada lidí je nosí i v běžném provozu. Navlékněte je i u vás ve firmě! Jako reklamní předmět s sebou nese značnou praktičnost, kterou lidé ocení. Využijí je i zaměstnanci, kteří svou práci vykonávají venku.

Popis

Zkuste něco jiného než klasické reklamní předměty vyberte si nákrčníky s vlastním potiskem, které lidé přirozeně využijí. Jednovrstvé či dvouvrtsvé multifunknční nákrčníky jsou vhodné pro sport, turistiku a poslouží jako ochrana před větrem a chladem. A nejen to, dají se použít na krk i na hlavu jako ochrana proti slunci případně pohlcovač potu třeba při běhu. 

Naše reklamní nákrčníky obsahují částice stříbra. A to proto, že se díky stříbru snižuje doba přežívání mikrobů. Vyplývají z to antiseptické a dezodorační účinky

Nákrčníky jednoduše proměníme v předmět reprezentace vaší firmy, klubu, služeb, provozovny díky metodě sublimačního tisku. Tato vysoce odolná metoda umožňuje potisk ve fotografické kvalitě a problém nejsou ani jemné detaily. 

Možnosti realizace sublimační tisk
Materiálz 85 % poylester + 15 % elasten – příměs stříbra, vnitřní materiál: z 94 % bavlna, 6 % elasten
Druhy nákrčníkůdámské, pánské
Gramážrůzná gramáž/ záleží na druhu

Materiál

Možnosti brandingu

Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ