Polštářky

Pohovka ve firemním lobby? Ta přesně vybízí k tomu, aby na ní byly firemní polštářky! A nejen tam. Hodí se na firemní teambuildingové akce, do festivalových stánků, nebo jako klasický reklamní dáreček pro všechny.

Čtverec, který může být jen a jen váš. Reklamní polštářky z naší nabídky jsou připravené na vaše logo, fotografii i jiný motiv. Barevně se vám přizpůsobí a nabízíme i variantu se zipem, kdy je možné potah polštářku samostatně prát. Jiné tvary polštářků pro vás zhotovíme individuálně na míru.

Popis

Máte ve firmě, na recepci, v odpočinkové místnosti pro zaměstnance, v hotelovém lobby či jinde pohovky? Zpříjemněte vašim hostům, klientům a návštěvám sezení na nich a objednejte si klasické čtvercové reklamní polštářky. Reklamní proto, že na ně natiskneme, co si budete přát. Jedním z nejčastějších motivů je logo společnosti nebo provozovny. 

Polštářky drží rovnici za málo peněz hodně muziky. Hodí se proto jako reklamní dárky a oblíbené jsou také jako merch pro hudební kapely, sportovní kluby či automobilky. 

Reklamní polštářky s vlastním potiskem nabízíme ve čtvercovém rozměru 40 x 40 cm, ve variantě se zipem i bez. Tato velkorysá plocha je celá vaším potenciálním reklamním prostorem. Můžeme ji pro vás potisknout reklamními motivy pomocí technologie sublimačního tisku, která je velmi odolná. 

Možnosti realizace sublimační tisk
Materiálsatén, flanel, fleece
Druhy polštářků40 x 40 cm, individuální tvary na míru
Gramážrůzná gramáž/ záleží na druhu

Materiál

Možnosti brandingu

Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ