ÚvodKatalogSlužbyTiskPřímý potisk textilu

Přímý potisk textilu

Jak to bude vypadat, když do tiskárny vložíte tričko, košili nebo látkovou tašku? Popravdě asi nic moc. Ale když to uděláme my, bude to rozhodně stát za to. Naše výkonné tiskárny totiž tisknou přímo na textil. Dokonce i jemné detaily.

Hodně muziky za málo peněz je sice poměrně opotřebované klišé, ale tady zkrátka a dobře platí. Přímý potisk textilu je totiž jednou z možností brandingu, která přinese při zachování nízkých nákladů vysoce kvalitní reklamní produkty.

Přímý potisk textilu je jednou z technologií brandingu, kterou nabízíme. Skvěle vypadá a naprosto splyne s povrchem textilie, takže se nikde neodlupuje, nestudí, potištěná plocha je měkká na dotek. Textil s tiskem je zapotřebí žehlit naruby, aby se potisk nepoškodil.

Princip digitálního tisku na textil funguje podobně jako domácí tiskárna. Jakmile máme připravený motiv v těch správných barvách a rozměrech, upevníme textilii do rámečku naší profesionální tiskárny a spustíme tisk kvalitními inkoustovými barvami, které se fixují při vysoké teplotě a tlaku. 

Technická specifika:

Metoda přímého digitálního tisku vypadá nejlépe na 100 % bavlněných produktech, ale lze s ní potisknout i směsové materiály včetně polyesteru. Bavlna by však vždy měla být dominantní složkou. Obsah bavlny by měl tvořit minimálně 50 % tkaniny s homogenní strukturou.

Tisknout lze nejen na bílý i tmavý textil, a to ve vysokém rozlišení včetně jemných detailů, stínování a podobně.

 

 

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ