Sportovní dresy

Obleč svůj firemní tým zcela originálně! V Kapatexu vyrábíme sportovní dresy přímo na tělo. Nejen lidem, ale i vaší firmě, sportovnímu oddílu, týmu či klubu, fitness i dalším. Chcete mít s přáteli stejné dresy na cyklodovolenou po Evropě? Kontaktujte nás, vymyslíme to společně!

Na sport jedině ve sportovním. Nejlépe dresu či tričku, které se na daný sport hodí. Fotbal, hokej, cyklistika, fitness, běh... reprezentují vaši zaměstnanci firmu na cyklistickém podniku? Hledáte dresy pro váš sportovní oddíl? Rádi vám vytvoříme nabídku na míru.

Popis

Amatéři, profesionální hráči, fanoušci, malí sportovci, firemní reprezentatni... Ti všichni se neobejdou bez sportovního oblečení. Základem je samozřejmě sportovní dres, který je nejvýraznější součástí sportovního oděvu a okamžitě říká, v jakém je člověk týmu. Hledáte sportovní dresy s vlastním potiskem? Obraťte se na nás, vyrobíme pro vaši firmu, klub či tým dresy na míru

Sportovní dresy bereme jako funkční oblečení, proto jsou z materiálů, které odvádí pot a jsou vzdušné, aby se v nich sportovci dobře cítili. 

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ