Vetkávání žinylkou

Technika vetkávání je trvalá. Vybraný motiv totiž vzniká spolu s produktem – je vetkán přímo do froté textilu, tedy do materiálu ručníku či osušky. Vetkávání žinylkou se liší od toho klasického, je to totiž taková v podstatě plastická verze.

ÚvodKatalogProduktyNa míruVetkávání žinylkou
Bordura ručníku je perfektním místem pro každé sdělení. Působí decentně, avšak svůj účel plní na jedničku. Odlišuje se od zbytku plochy, a tím poutá pozornost. Posuňte borduru vašich reklamních ručníků a osušek ještě o kousek dál. Pomocí techniky vetkávání žinylkou bude vaše logo z ručníku jako by vystupovat. Žinylková příze totiž dokáže vytvořit plastický efekt a navíc je tento prvek příjemný na dotek.

Popis

Bordura je v poměru s plochou ručníku nebo osušky poměrně malá, ale o to významnější část. Ručník či osušku může zdobit, ale lze ji využít i k efektivnímu reklamnímu sdělení. Logo či jiný motiv může být přímo součástí materiálu. 

Vetkávání žinylkou je druhem vetkávání do bordury ručníků a osušek, kdy je použita žinylková příze, která vytváří efekt vystouplého loga a působí příjemně na dotek. Nejčastěji je zde využita stejná barva, jakou má celý froté textil, takže společně tvoří jeden celek i barevně

Protože jde o produkt na objednávku, dodáváme zboží přibližně do 8 týdnů. Vhodné pro větší množství kusů. 

Zadejte nám specifické parametry:

  • velikost
  • gramáž a design froté
  • barevnost/barevnosti
  • provedení poutka

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ