Výšivka

Jen tak ji nikdo neodpáře. Kvalitní výšivka má dlouhou životnost. Ani časté praní jí neublíží, a značka tak drží jako přibitá. Ne nadarmo je brána jako tradiční a vysoce reprezentativní forma brandingu.

Taková výšivka je vlastně jako podpis – vás, vaší firmy, vaší vize. Můžete ji při svém podnikání využít uvnitř firmy, nebo se jí prezentovat a svou vizi šířit díky vkusné a trvanlivé výšivce dál. Kupříkladu na veškerých froté produktech z naší nabídky.

Chcete potěšit své zákazníky, označit textilie ve vaší restauraci, hotelu, salonu krásy či kdekoli jinde? Vyšijeme pro vás logo, motiv, libovolný obrázek nebo nápis na celou řadu froté produktů – ručníky, osušky, župany a další textilie. 

Výšivky pro vás zhotovujeme na kvalitních vícehlavých strojích značky TAJIMA. Programy pro strojní vyšívání zhotovují naši zaměstnanci ve speciálním programovém softwaru. Máme za sebou roky zkušeností, při nichž našima rukama i stroji prošly tisíce produktů pro naše zákazníky. A výšivky, ty stejně jako my, drží kvalitu po dlouhé roky. Vyšíváme prvotřídními nitěmi, které jsou stálobarevné. Pevně a precizně.

Technická specifika:

Maximální rozměr strojní výšivky je 30 x 25 cm (např. na trika, mikiny, polokošile) a 45 x 25 cm (na froté, deky nebo jiné přířezy).

Nejmenší možnou velikost vyšívaného motivu omezuje délka stehu – u výšivky do froté je to přibližně 5 mm vysoké bezpatkové písmo. U materiálů s jemnější strukturou přitom dokážeme vyšívat velice jemné linky.

Výsledná cena výšivky je odvozena od počtu stehů (= vyšitá plocha) a komplikovanosti motivu (založení vyšívaného materiálu do stroje). Cenovou kalkulaci vám rádi připravíme na míru dle vašeho zadání.

 

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ