Barevné vetkávání

Díky technice vetkávání se vaše reklama tvoří už spolu s produktem. Originální sdělení tak z ručníků ani jiných produktů nikdo neodpáře, jsou přímo jejich součástí.

ÚvodKatalogProduktyNa míruBarevné vetkávání
Klasické froté ručníky a osušky jako nosič vašeho loga? Možností, jak toho docílit, je spousta. Tou nejtrvalejší a nejefektivnější je vetkávání, díky němuž je logo přímou součástí produktu. Vzniká doslova na míru.

Popis

Můžete si vybrat ručník nebo osušku, s kterou pro vás budeme pracovat dál. Potiskneme ji, vyrobíme k ní originální poutko, nebo do materiálu něco vyšijeme. Nebo to můžete chtít rovnou všechno v jednom, originálně. Barevné vetkávání reklamních motivů do froté je technologie, díky které je to, co si přejete, již přímou součástí kvalitních bavlněných ručníků a osušek. Není to tak, že si nejprve vyberete produkt a my vám ho přetvoříme na přání. Pomocí technologie vetkávání vám ho rovnou od první nitky vyrobíme na míru

Nejčastěji se realizuje tzv. dvoubarevné vetkávání. To znamená, že se střídají pouze dva barevné odstíny. Je vhodné pro velké motivy bez drobných detailů umístěné do celé plochy
ručníku nebo osušky. Vícebarevné vetkávání je rověž možné, ale je potřeba respektovat pravidlo rozdělení.

Technologie efektivně zvýrazňuje zpracování motivů v celé ploše froté, kde na rubové straně najdeme zrcadlově převrácenou kopii motivu vetkaného v lícní straně. Při výrobě se používá „walk“ (jednoduchá), ale i „skaná“ (dvojitá) smyčka froté.

Protože jde o produkt na objednávku, dodáváme ho přibližně do 7-9 týdnů. Vhodné pro větší množství kusů.

Zadejte nám specifické parametry:

  • velikost
  • gramáž a design froté
  • barevnost/barevnosti
  • provedení poutka

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ