Beach

Jak být vidět u hotelového bazénu, na pláži či koupališti? Propagujte právě tam svou firmu nebo přímo ubytovací zařízení zcela přirozeně – prostřednictvím plážových osušek, které jsou u vody jako doma! Jejich velkorysá plocha nabízí ten správný prostor pro lenošení i vaši reklamu.

Naprosto luxusních 80 x 180 cm froté ze stoprocentní bavlny je ten správný rozměr na pláž i k bazénu. Osušky řady Beach však nejsou jen pro letní dobrodružství. Hodí se rovněž ke krytým bazénům nebo do wellness. Krásně se rozprostřou přes lehátko, skvěle sají vodu a jsou vhodné pro reklamní označení formou výšivky kamkoli do jejich plochy.

Popis

Představte si, že jsou všechna lehátka u vašeho hotelového bazénu i ve wellnes zóně překrytá osuškami, na kterých je logo vašeho hotelu. No nevypadá to pěkně? Pokud nemáte hotel, nevadí, i tak může být vaše firma u vody pořádně vidět! Stačí zvolit jako reklamní předmět plážovou osušku a dát jí něco navíc vaše logo, heslo, které se s vámi pojí, nebo jakýkoli vhodný motiv. 

Froté plážové osušky řady Beach jsou z pevné 100% bavlny, která perfektně saje vlhkost. Materiál je připravený na časté praní, které je v hotelovém provozu běžné. 

Velké plážové osušky jsou vyráběny na zakázku. Můžete si proto vybrat jejich barvu a motiv, který do jejich plochy vyšijeme. V tomto případě rovněž nabízíme i label

Materiál100% bavlna
Velikost80 x 180 cm
Gramáž450 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ