Aktuality

Hledáme tvář Frotery! Pomůžete nám ji najít?

1.6.2023

V duchu letních radovánek a nadcházejících prázdninových dní jsme se rozhodli uspořádat soutěž nejen krásy, ale také kreativity a humoru, jako je naší firmě vlastní. Rádi bychom Vám představili MRS Frotery – letní soutěž pro ženy a dívky ve věku 15 až 30 let.

Nepropadejte Panice! K oslavě Ručníkového dne představujeme intergalaktickou novinku

25.5.2023

Věděli jste, že ručník je dost možná ta nejdůležitější věc, kterou byste měli mít vždy u sebe? Alespoň to tvrdí ve své knize Stopařův průvodce po Galaxii Douglas Adams. Právě na jeho počest 25. května chodí pyšně lidé po celém světě s ručníkem za pasem

Reklamní utěrky na míru: originální produkt, který bude vždy po ruce

16.5.2023

Myslíte si, že kuchyňská utěrka je staromódní dárek? Právě naopak! Trend udržitelnosti hovoří jasně – papírové utěrky ty látkové zkrátka nikdy nenahradí. Kvalitní utěrka je základ každé kuchyně, ať už je to ta doma, v gastro provozu nebo ve firmě. Využijte s námi její skrytý potenciál a nechte si vytvořit perfektní reklamní produkt na míru.

Chcete udělat velký dojem? Osušky Image, Beach a Elitery jsou jasná volba!

9.5.2023

Hledáte ještě větší prostor pro vaše nápady? Naše osušky poskytnou velkou plochu pro všechny, kteří chtějí být vidět o trochu víc. V rozměrech 80 x. 180 cm nabízíme hned několik typů osušek, stačí si vybrat.

Jak si vybrat kvalitní ručník, tak, aby vám nejen dobře sloužil, ale také dlouho vydržel

2.5.2023

Ručníky jsou nepostradatelným prvkem nejen každé koupelny, ale nechybí ani v žádné sportovní tašce či kufru sbaleném na delší cestu. Proč se do nich vyplatí investovat, jaké jsou vůbec druhy ručníků a jak poznáte opravdu kvalitní výrobu? Podívejte se na tipy, jak nakoupit produkty, které vám budou skvěle sloužit i několik let.

Jak prát a pečovat o ručníky, aby byly stále měkké?

20.4.2023

Froté ručníky a osušky jsou nedílnou součástí každé koupelny. Zabalit se po koupeli do hebké osušky je jedna z malých každodenních radostí, hezky barevné a měkké ručníky jsou zase vizitkou před hosty. Kvalitní froté ručníky nejsou nejlevnější záležitostí, a správná péče o ně je klíčová pro to, aby vydržely co nejdéle a zůstaly stále hezké a měkké. V tomto článku si zodpovíme na pár otázek, jak na to.

Nový katalog 2023: všechny naše produkty přehledně a na jednom místě

13.4.2023

Jako každý rok i letos jsme připravili přehledný katalog, kde na jednom místě najdete všechny produkty a technologie, které v Kapatexu realizujeme.

Veselé ponožky: Nejoriginálnější a nejpraktičtější způsob reklamy

28.3.2023

Hledáte dárek pro klienty, zaměstnance nebo merch, který zaujme, je praktický a zaručeně nezůstane nevyužitý? Barevné ponožky jsou módním i marketingovým hitem, který posune váš brand doslova o krok dál.

Proč si vybrat bio bavlnu?

17.3.2023

Udržitelnost a ekologický životní styl je jedním z hlavních témat současnosti. Volba mezi organickými a tradičními produkty však nemusí nutně záviset jenom na touze šetřit naši planetu. Rozhodující totiž mohou být i vlastnosti, které jsou mnohdy skutečně přesvědčivé.

Technologie prověřená generacemi? Efektivní výšivka

14.3.2023

Přestože je na trhu mnoho technologií, kterými lze ozdobit či obrandovat froté a textil, jen jedna je prověřená doslova desítkami tisíc let – výšivka. Věděli jste, že nejstarší nalezené látky zdobené výšivkou pochází už z pravěku? My sice nevyšíváme ručně a naše zkušenosti s ní jsou v pouhých desítkách let, nicméně tisíce produktů, které prošly našima rukama, zaručují, že jsme ji dotáhli k dokonalosti.

Představujeme: WEGO – Přidejte se k nám na cestu udržitelnosti

7.3.2023

Hledáte ručníky a osušky, které splňují ty nejvyšší standardy a zároveň jsou eticky a ekologicky udržitelné? Naše řada ručníků WEGO je určena všem, kteří preferují organické a veganské produkty. Bavlna pro jejich výrobu je pěstována zcela přírodními metodami bez užití jakýchkoli chemických látek. Dokonce i barviva na ručníky a osušky jsou z přírodních zdrojů a bez použití chemie.

Technologie: Sublimační tisk do bordury vydrží a dobře vypadá

14.2.2023

Chcete na svém reklamním produktu logo nebo obrázek, který bude skutečně vidět? Technika sublimačního tisku do bordury zaručí, že výsledný design bude v nekompromisní kvalitě umístěn po celé šířce ručníku či osušky. Tento branding, se přímo „vsákne“ do reklamního produktu. Nikdo ho z něj nevypere, neodpáře, ani nesloupne. Ideální řešení.

Představujeme: Jeden ručník, nekonečno možností – to je Microtech

1.2.2023

Savé, skladné, sportovní ručníky Microtech jsou tím nejvariabilnějším produktem v naší nabídce. Potěší sportovce i dobrodruhy, hodí se na túru i koupaliště, na cesty za zážitky a vejdou se třeba i do malého zavazadla. Stejně jako jsou multifunkční, jsou také perfektně reklamní – lze na ně aplikovat většinu našich technologií brandingu.

Představujeme: Fitness Towel – parťák nejen pro novoroční předsevzetí

17.1.2023

S novým rokem přichází různá předsevzetí, jedno z nich je ale zcela nejčastější – více sportovat a začít chodit pravidelně do posilovny. Podpořte toto rozhodnutí vychytávkou, která dokonce získala ocenění za nejlepší 3D reklamní textilní předmět!

Celofiremní dovolená 23. 12. - 1. 1. 2023

20.12.2022

V období od 23. 12. 2022 do 1. 1. 2023 budeme mít celofiremní dovolenou. Během této doby nebude možné vyřizovat žádné objednávky. Vaše přání budeme opět plnit od 2. 1. 2023.

Sleva 30 % na Frotery.cz

25.11.2022

Máte už vybrané dárky pro vaše blízké? Připravte se v předstihu a výhodně. Inspirujte se luxusními dárkovými sety pro ženy, muže i celou rodinu. Nepromeškejte právě teď jedinečnou 30% slevu na eshopu frotery.cz!

Veletrh v Hamburku 2022

24.11.2022

Cestování po veletrzích nás prostě baví! Letos jsme zamířili na veletrh do Francie, poté do Švédska a nakonec naši kolegové z obchodního týmu se vydali do německého Hamburku.

Jak si vybrat ručník, aby skvěle sloužil?

10.11.2022

Výběr ručníku obvykle nebývá něčím, čemu bychom věnovali příliš času a myšlenek. Řešíme spíše jeho design, než techničtější parametry jako je gramáž nebo zpracování vlákna, a zda jsme vybrali dobře či špatně se dozvíme až po pár použitích. Podle čeho si tedy ručník vybrat tak, aby vám sloužil dlouho a dobře?

Teambuilding - Safari park

20.10.2022

Jak už z názvu vyplývá, v tento den se uskutečnila firemní akce - teambuilding. Né, že bychom jsme se rádi nesetkávali s kolegy v práci, ale mimo kancelář si čas užijeme ještě víc..

Vánoční set značky Frotery

18.10.2022

Přemýšlíte, jakým vánočním dárkem zatraktivníte Vaší vánoční nabídku a obohatíte katalog? Připravili jsme pro vás novinku v podobě vánočně sladěného setu značky Frotery.