Ponožky

Originální, neotřelé, pevné ponožky s vlastním potiskem, z nichž srší nápad? Kontaktujte nás s konkrétní představou designu i množství. Zpracujeme pro vás jedinečný grafický náhled a rovnou vám to i spočítáme, protože pořádek dělá přátele.

Vytvoříme pro vás na míru takové ponožky s vlastním potiskem, jaké nikde jinde neseženete. Sázíme na unikátnost a vaši (i naši) fantazii. U nás si totiž zákazník může navrhnout kompletní design ponožek, případně mu s ním rádi pomůžeme. Reklamní ponožky s vlastní grafikou nabízíme klasické, kotníkové i sportovní. Motiv není možné umístit na patu a špici ponožky. Lze použít maximálně 5 barev v řádku.
Možnosti realizace barevné vetkávání 
Druhy ponožekunisex

Popis

V Kapatexu máme rádi věci, které člověku přináší komfort a pohodlí. A to včetně ponožek, které jsou nejen praktické, ale v poslední době se stávají oblíbenou součástí outfitu. Už se neschovávají pod kalhoty nebo do bot, naopak z nich vykukují nebo si je lidé vytahují i přes nohavice kalhot. Využijte toho a buďte vidět. Stačí vytvořit originální reklamní ponožky, včetně dárkové krabičky, které se budou líbit. Třeba jako merch

Z jakých typů můžete vybírat? Máme pro Vás:

  • Klasické ponožky

Jsou hladce tkané s motivem, jaký si zvolíte. Avšak není ho možné umístit na patu a špičku ponožky. Doporučujeme pro trend veselých ponožek s potiskem. Materiál: 80 % bavlna, 15% polyester, 5% elastan

  • Kotníkové ponožky

Jsou nižší, hladce pletené s motivem v lemu. Materiál: 80 % bavlna, 15% polyester, 5% elastan

  • Sportovní polofroté ponožky

Elastické ponožky s vroubkovaným vzorem nad kotníkem, kam lze umístit logo. Vzniknou tak unikátní reklamní ponožky s logem vaší společnosti. Texty lze umístit i do lemu ponožky. Na chodidle je zesílená froté smyčka, díky které ponožky dobře sají pot. Vyšší i kotníkový typ.

  • Sportovní Profi ponožky

S ionty stříbra Silvertex Thermo, které dobře odvádí pot a omezuje zápach. Tento typ ponožek zpevňuje chodidlo a drží tvar. Složení: 80 % bavlna, 15 % polypropylen siltex, 5 % elastan. 

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ