ÚvodZnáme historicky první MRS Frotery!

Známe historicky první MRS Frotery!

Poslední srpnová sobota byla velkým dnem pro naši společnost, stejně jako pro 10 dívek, které se probojovaly do finále soutěže MRS Frotery. Právě v tento den značka Frotery získala, po nelehké volbě, novou tvář kampaně a historicky první nositelku titulu MRS Frotery.

Soutěž probíhala již od začátku prázdnin. V prvním kole přihlášky měly dívky za úkol natočit vtipné video, jehož hlavní součástí měl být ručník. Obdrželi jsme mnoho zdařilých a kreativních videí, která porota vyhodnotila a vybrala 10 nejlepších dívek, které splnily podmínky pro postup do finále.


Těmito finalistkami se staly: Diana Surovčíková, Hana Cermanová, Eliška Kršeková, Martina Chromá, Kristýna Šeděnková, Petra Šimková, Karolína Ilčíková, Yelizaveta Voitenko, Maria Kovalchuk a Karolina Česneková.

Finalistky obdržely jako dárek speciální edici ručníků MRS Frotery, ty sloužily také jako rekvizita k tvorbě finálového vtipného videa, které bylo součástí celkového hodnocení při výběru vítězky.

 

V sobotu 26. srpna proběhlo finálové odpoledne v areálu Hamr sport Braník, kde jsme se s dívkami seznámili osobně a čekaly nás přípravy na program před porotou. Modelingovou průpravu pro finalistky vedla Romana Pavelková, která celé odpoledne i moderovala. Romana dívkám dala mnoho cenných rad a praktických tipů, které sama za svou modelingovou kariéru získala, a připravila s nimi choreografii pro promenády, které čekaly porotu a diváky hned tři.

Jako první se přišly finalistky představit v krátkých šatech. Zajímavým zjištěním bylo, že čtyři z deseti dívek měly pedagogické vzdělání a věnovaly se práci s dětmi, dále svým povoláním také zaujaly porotu finalistky Maria Kovalchuk, která je meteoroložkou, Karolína Česneková studující chemickou fakultu nebo Yelizaveta Voitenko, která studuje zahradní architekturu.

 

Následně finalistky přišly ohromit diváky i porotu v dlouhých šatech a zodpovědět otázky, které si na ně porotci připravili. Po krátké pauze, kterou měli hodnotící na shlédnutí finálových videí, vyvrcholil program promenádou v limitované edici županů MRS Frotery a plavkách.

Po krátké pauze ke spočítání výsledků bylo jasné, které tři finalistky porotu oslovily nejvíce, ale jenom jedna z nich se však mohla stát tváří kampaně pro Frotery. Svým velkým úsměvem a krásně zpracovaným kreativním videem si nejvíce hlasů vysloužila Hana Cermanová. V těsném závěsu byly pak I. Vicemiss Diana Surovčíková a II. Vicemiss Karolína Ilčíková.

Všechny zúčastněné slečny získaly věcné dary od Kapatexu a také kosmetiku od sponzora soutěže Brazil Keratin.

 

Zprava: Hana Cermanová, Karolina Ilčíková, Diana Surovčíková

Děkujeme všem dívkám, které se do soutěže přihlásily a těšíme se na další ročník!