Deky

Reklamní deky mají (minimálně) jednou velkou výhodu. Nemusíte řešit velikost! Zatímco oblečení by lidem mělo padnout. U dek s vlastním firemním potiskem nebo výšivkou, rozhodně není třeba řešit, komu je dáte. Hodí se pro všechny a krásně zahřejí – na duši i na těle.

Deka se doma nebo v autě nikdy neztratí. Zahřeje, když je třeba, a poslouží k sezení, když venku natrefíte na nějaké pěkné místo jako stvořené pro piknik. Vybavte dekou s vaším logem své klienty, partnery, zaměstnance a nechte je ji používat všude tam, kde budou chtít. Budete rozhodně vidět. Navíc se hodí pro každou věkovou skupinu.

Popis

Člověk nikdy neví, kdy se bude hodit. V tom je kouzlo dek, které nikdy neskončí zapomenuté ve skříni. Jak to? Hodí se vždy a všude! 

Vyberte si je jako reklamní předmět, který:

 můžete darovat svým klientům, obchodním partnerům a příznivcům,

 použijte je na teambuildingové akce pro své zaměstnance, 

– využijte je na festivalech a jiných letních akcích u svého stánku, 

 a samozřejmě na ně nesmíme zapomenout v mnoha odvětvích služeb – v hotelech a kavárnách, v letadlech a autobusech, mateřských školách a domovech dětí a mládeže a dalších. 

V naší nabídce najdete fleecové deky s paspulí, deky z welsoftu a teplé deky, které vás zahřejí i v té největší zimě. Všechny potiskneme nebo na ně vyšijeme výšivku s vaším logem, případně vlastním obrázkem. Díky tomu z nich vytvoříme skvělý a dlouhotrvající reklamní předmět.

Materiál

Možnosti brandingu

Výšivka
Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ