Elitery

Jemný avšak účinný dotek přírody. Ručníky a osušky Elitery jsou do posledního vlákna z přírodní bavlny, která je zpracována přesně tak, aby vaši pokožku dokonale osušila při každém setkání.

Čtrnáct možných barevných odstínů, čtyři velikosti na výběr. Oblíbená řada ručníků a osušek Elitery myslí na všechny. Velkorysá gramáž 400 g/m² zajišťuje požadovanou hebkost spolu s dokonalou savostí za rozumnou cenu.

Popis

Drhnout se tvrdou osuškou, která nesaje, je snad ten nejhorší scénář, který zhatí jakýkoli požitek z horké či ledové sprchy. Nenechte své hosty, zákazníky ani sami sebe žít se špatnými ručníky, na to je život příliš krátký. 

Kvalitní bavlněné froté ručníky Elitery jsou nadýchané, savé a své vlastnosti si zachovávají i po mnoha cyklech praní a sušení. Spolehlivou službu tak odvedou pokaždé, když se po nich sáhne. Velkou výhodou této řady je jejich pestrost. V samotném designu se drží jednoduchosti, mají širší lemy a po obou kratších stranách je pět ozdobných proužků. Zato z barev je opravdu na výběr pestrá škála čítá základní barvy i jejich odstíny, celkem čtrnáct možností. Ručníky i osušky jsou ve čtyřech rozměrech. 

Řada Elitery je oblíbená pro použití doma nebo při sportování. Je tak vhodným reklamním předmětem, který můžete darovat vašim zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům. Neméně vhodná je i pro využití v hotelech či penzionech. Pokud chcete ručníky či osušky z této řady využít jako reklamní předměty nebo je identifikovat s vaším zařízením, nabízíme na přání označení produktů výšivkou nebo labelem všitým po straně.

materiál100% bavlna
velikost30 x 50 cm, 50 x 100 cm, 70 x 140 cm, 80 x 180 cm
gramáž400 g/m²

Kombinace barev a velikostí

Barvy30 x 50 cm50 x 100 cm70 x 140 cm80 x 180 cm
Bíláanoanoanoano
Natural-anoano-
Dark Yellowanoanoano-
Orange-anoano-
Redanoanoanoano
Deep sea-anoanoano
Royalanoanoanoano
Sky blueanoanoano-
Grass green-anoano-
Apple green-anoano-
Caramel-anoano-
Silveranoanoanoano
Graphiteanoanoanoano
Blackanoanoanoano

Materiál

Bavlna
Přírodní

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ