Exclusive

Věděli jste, že župany byly v době svého vzniku na počátku 18. století považovány za zcela vhodný oděv pro dopolední audience? Dokonce i na francouzském královském dvoře! Dopřejte svým hostům i zákazníkům doslova královský pocit. Doma nebo na hotelu se dá přeci v županu chodit klidně celý den, nebo ne?

Froté župany EXCLUSIVE se šálovým límcem se řadí mezi klasické župany pro široké použití. V jejich jednoduchosti je je i jejich síla – jsou v oblíbené délce pod kolena, ze stoprocentní bavlny, která krásně saje, a mají i nezbytný pásek a kapsy. Ty se skvěle hodí, když si lidé vyrazí z hotelového pokoje do wellnessu jen s telefonem a kartou od pokoje.

Popis

Naše froté župany řady EXCLUSIVE si může objednat každý. Vždycky se totiž najde místo, kde je využít. Nejčastěji je pro své hosty pořizují hotelová zařízení či wellness provozy. To ale rozhodně nejsou všechna místa, kam je zakoupit

Vhodnými místy jsou také domovy seniorů, soukromá nemocniční zařízení, například kliniky estetické medicíny, nebo kosmetické a masážní salony.

Ve výčtu nesmíme zapomenout ani na to, že jsou více než vhodné jako dárky pro firemní zákazníky a obchodní partnery. V balíčku k jakékoli příležitosti rozhodně jako reklamní předměty zaujmou (určitě víc než tužka nebo klíčenka). 

Klasické froté župany Exclusive jsou naprosto vhodné kamkoli. Střižené jsou tak, aby sedly každé postavě. O to se postará i praktický pásek. Dámské i pánské župany nabízíme ve spektru velikostí S až XXL. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která hřeje, a v případě, že budou župany využity u bazénu nebo ve wellnes, saje vodu z pokožky. 

Ať už župany objednáte jako dárek pro klienty, nebo je nabídnete k užívání hostům během pobytu ve vašem hotelu, či kdekoli jinde, berte je jako šanci být vidět jednoduše, elegantně a zcela přirozeně. Župany na vaše přání označíme výšivkou. Vyjímat se na nich bude logo vaší firmy i název místa, kde budou používány. 

Materiál100% bavlna
VelikostS, M, L, XL, XXL
Gramáž380 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ