Golf

Potěšte příznivce golfu a darujte jim praktický dárek – ručník! Můžete sáhnout jak po těch, co se hodí po tréninku, ale co třeba i takových, které golfisté využijí i během hry a budou tak pěkně vidět? Takový reklamní předmět s vaším logem pak rozhodně nezapadne.

Golfové ručníky jsou nezbytnou součástí golfové výbavy. Začínající, náruživí i profesionální golfisté je využijí k čištění golfových míčků, holí a golfového vybavení přímo na hřišti. Tam s nimi můžete být i vy. Vyberte si jako reklamní předmět pro svou prezentaci speciální edici golfových ručníků a buďte vidět i na greenu!

Popis

Speciální edice golfových ručníků je určená přímo na hřiště. A právě tam se toho během golfové hry děje nejvíc... Probíhají byznys rozhovory a dokonce se uzavírají i velké obchody. Není to ideální místo, kterého může být vaše firma součástí? 

Golfové ručníky jsou skvělou plochou pro každou reklamu – můžete je darovat svým obchodním partnerům, klientům i kolegům. Bez povšimnutí by neměly zůstat ani u majitelů golfových hřišť. Lze je darovat jako milou pozornost pro hráče, nebo to vzít prakticky obchodně a využít je jako merch. Ovšem pamatujte, golf je vznešená hra, a proto by i doplňky jako jsou ručníky na golfové hole měly mít decentní reklamu. Z tohoto důvodu ty z naší nabídky označujeme na přání zákazníků výšivkou – v rozumné a adekvátní velikosti dle domluvy. 

Golfové ručníky z dílny Kapatex jsou velkoryse savé. Vrchní strana z bavlněného veluru je doslova sametová na dotek, vlákna jsou speciálně zastřižená a zjemněná. Tuto stranu golfisté využívají k očištění rukou a gripů. Hrubší spodní strana ručníků je potom určena k čištění holí. Důmyslný systém trojího přeložení navíc vnitřní stranu odděluje od té vnější. Ručníky jsou rovněž vybaveny praktickou karabinou sloužící k uchycení na bag.

Materiál100% bavlna
Velikost48 x 40 cm
Gramáž450 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ