Microtech

Savé, skladné, sportovní ručníky z mikrovlákna Microtech jsou pro všechny. Sportovce i dobrodruhy, hodí se na túru i koupaliště, na cesty za zážitky a vejdou se třeba i do malého zavazadla. Stejně jako jsou multifunkční, jsou také perfektně reklamní – lze na ně aplikovat většina našich technologií brandingu.

Ultra lehké rychleschnoucí ručníky a osušky z mikrovláken se hodí při cestování i sportu. Díky nízké váze lze tento ručník složit do menšího rozměru, který vám nezabere moc místa a mít ho tak kdykoliv po ruce. V kabelce, batohu i kufru. Ať ho tak věnujete komukoli, rozhodně najde využití.

Popis

Když si chcete skutečně vybrat, sáhněte po sportovních ručnících Microtech. Nabízíme je v nejširší barevné paletě a stejně tak široká je i možnost jejich brandingu. Jsou to totiž osušky a ručníky z mikrovlákna, na které lze vyšívat, razit nebo tisknout, a to pomocí technologie hot stamping, sublimačního tisku nebo sítotisku. 

Rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna Microtech jsou ultralehké, vejdou se do kabelky, batohu, kufru, zkrátka kamkoli. Dokáží vás nejen perfektně osušit, ale umí i bleskurychle uschnout. Voda se v nich nedrží tak, jako v bavlněných ručnících a osuškách, a bakterie se s nimi příliš nepřátelí. Jinými slovy, ručníky a osušky řady Microtech jsou skrz naskrz antibakteriální díky polyesteru, který má hustou strukturu mikrovlákna a zamezuje mikroorganismům proniknout dovnitř ručníku.  

Některou z výše jmenovaných technologií, které máme k dispozici, na ně lze aplikovat vaše logo, vybraný motiv, iniciály či celý nápis. Je to jen na vás. Vytvořte si originální reklamní předměty na míru, které potěší a nezůstanou někde v šuplíku. Obdarovaní je jistě využijí. 

Ručníky a osušky z mikrovlákna lze také doplnit o karabinu, gumičku či mesh bag.

Materiál80 % polyester, 20 % polyamid
Velikost30 x 50 cm, 50 x 100 cm, 70 x 140 cm
Gramáž200 g/m²

Materiál

Polyamid
Polyester

Možnosti brandingu

Výšivka
Sublimační tisk
Hot Stamping
Transferový tisk
Gravírování laseremMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ