Hot Stamping

Hot stamping je moderní a decentní technologie brandingu. Vybraný motiv připravený na nahřáté raznici se vytlačí vlivem vysoké teploty a tlaku do ručníku nebo osušky. Velkou výhodou je rychlost celého procesu.

V období středověku se vypalovali ornamenty pomocí rozžhaveného hřebíku či kovové tyče do kůže či dřeva. Hřebíky jsme vyměnili za raznici, díky které můžeme vyrazit do ručníků, osušek jakýkoliv motiv.

Mezi oblíbené možnosti brandingu se v posledních letech řadí takzvaný hot stamping. V podstatě se jedná o tisk za pomocí nahřáté raznice, která vytlačí vlivem tlaku a teploty do ručníku Vámi zvolený motiv.

Technická specifika:

Technologie je vhodná pouze pro ručníky a osušky řady Microtech. Jedná se o rychleschnoucí produkty z mikrovláken, které jsou velmi oblíbené mezi sportovci a jsou rovněž ideální na cestování. Jsou totiž lehké a nezaberou tolik místa jako klasický froté ručník.

V případě tohoto brandingu se nemusíte příliš krotit. Logo či jiný motiv totiž může mít rozměr až 200 x 150 mm. Zkrátka a dobře, vaše značka bude vidět všude tam, kde se produkty objeví.

Metoda hot stamping je alternativou k brandingu v podobě gravírování laserem, kdy je na produkty motiv vypálen laserem. Více zjistíte zde.

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ