Ručníky a osušky té nejvyšší kvality od FROTERY®

Když se řekne froté, naskočí člověku v mysli obratem ručník či osuška. Tato smyčková tkanina označovaná v angličtině jako terry-cloth, v němčině jako Frottiergewebe, je trojrozměrnou textilií, která nás provází od rána do večera po celý život. A protože právě ručníky či osušky používáme denně, neměly by to být vybledlé, škrábavé a špatně savé textilie... Právě naopak!

To jsme si v Kapatexu řekli už na začátku naší cesty v 90. letech minulého století. Rozhodli jsme se zákazníkům nabídnout něco víc, než bylo dosud na českém trhu a v roce 2016 jsme proto naši vizi zhmotnili v podobě značky FROTERY®.

Představte si měkké, hebké, na první dotek savé a příjemné ručníky a osušky, které ladí s interiérem koupelny a mají odstín barvy, kterou jste hledali. Že je těžké takové ručníky sehnat a ještě za rozumnou cenu? Není, stačí, když přijdete k nám. Máme za sebou více než čtvrtstoletí zkušeností, díky kterým dokážeme vyhovět jakýmkoli nárokům. 

Produkty proto pro vás s tou největší pečlivostí šijeme přímo v      Česku. Vynikají kvalitou bavlněného materiálu, funkčností i designem. Materiálem na nich nešetříme a mají proto vysokou gramáž, vždy alespoň 400 g/m² a víc. Stejné vlastnosti si potom nesou také naše luxusní župany. Zatímco je pro některé obchodníky gramáž 400 g/m² tou nejvyšší řadou, u nás je standardem, na který navazují vyšší řady s vyšší gramáží. 

Naše kvalitní ručníky, osušky i župany jsou perfektním dárkem pro vaše obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance.  Specializujeme se na zakázkovou výrobu reklamních ručníků a  osušek a v nabídce máme také speciální hotelový program. Náš tým vám se vším poradí a vytvoří nabídku přesně na míru tak, abyste dostali to, co skutečně chcete. 

Na naše výrobky nemusíte dlouho čekat. Disponujeme velkými sklady, aby naše zboží bylo okamžitě k odběru. Jakmile objednáte, vybrané produkty zabalíme a pošleme na vaši adresu.