Print

Díky řadě Print může být část ručníku či osušky ve vaší režii. Konkrétně lze potisknout 9 centimetrů širokou borduru, která může hrát všemi barvami i střídmostí. Ideální reklamní dárek pro firemní zákazníky.

Froté ručníky a osušky ze stoprocentní bavlny mohou mít díky řadě Print mnohem výraznější reklamní označení než je drobná výšivka. Kdo chce být viděn, může zvolit rovnou celou potištěnou borduru. Nebo kombinaci obojího.

Popis

Tiskneme to, co si budete přát, na části i celé plochy ručníků a osušek. V tomto případě, v řadě nazvané Print, je vám k dispozici celá bordura, tedy ozdobný pás produktu. Jak bude ručník s vlastním potiskem vypadat, je jen na vás, může splývat s barvou ručníku, kterých máme širokou paletu, nebo z ní vyčnívat a říkat si o pozornost. 

Řada froté ručníků a osušek s vlastním potiskem je vhodná jako reklamní nástroj. Produkty mohou posloužit jako reklamní dárky pro firemní zákazníky, obchodní partnery i vaše hosty na akcích. Záleží na firmě. Právě zmíněná základní nabídka světlých, tmavých i pastelových odstínů jistě uspokojí poptávku po reklamních dárcích i ve vašich firemních barvách.

Tisk na ručníky s vlastním potiskem je proveden sublimační metodou, kdy je motiv natištěn přímo do molekulární struktury textilu a hmatem je zcela neznatelný. Takto potištěná bordura je hladká, neopere se ani nesloupe. CMYK tisk na osušky s potiskem je v tomto případě plnobarevný, tudíž natisknout můžeme jakýkoliv motiv včetně fotografie.

Materiál100% bavlna, PES bordura
Velikost30 x 50, 50 x 100 cm, 70 x 140 cm
Gramáž400 g/m²Kombinace barev a velikostí

Barvy30 x 50 cm50 x 100 cm70 x 140 cm
Bíláanoanoano
Dark Yellow-anoano
Red-anoano
Magenta-anoano
Dark blue-anoano
Royal-anoano
Light blue-anoano
Dark green-anoano
Apple green-anoano
Silver-anoano
Graphite-anoano
Blackanoanoano

Materiál

Bavlna

Možnosti brandingu

Výšivka
Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ