ÚvodKatalogSlužbyTiskSublimační tisk do bordury

Sublimační tisk do bordury

Branding, který se přímo vsákne do reklamního produktu. Nikdo ho z něj nevypere, neodpáře, nesloupne. Sublimační tisk je odolná metoda, kterou natrvalo a přitom vkusně označíme nejen zákazníky oblíbené a v praktickém životě běžně využívané ručníky či osušky.

Logo, které se nebude krčit nikde v rohu, ale bude vidět v borduře froté.

Sublimační tisk umožňuje potisknout ručníky i osušky v téměř fotografické kvalitě. Motiv je totiž vtištěn přímo do molekulární struktury textilu a hmatem je zcela neznatelný. Pro produkty jako jsou ručníky a osušky je vhodný i proto, že je velmi odolný. Ani časté praní váš motiv nebo logo z produktu neodstraní.

Při tisku sublimační metodou se motiv nejprve vytiskne na přenosový papír. Následně se tlakem lisu při teplotě 190 °C ,,zažehlí“ do celé polyesterové plochy nebo polyesterové bordury.

Technická specifika:

Jak jsme již předeslali, sublimační tisk je vhodný pro ručníky a osušky z umělých vláken, tj. produkty ze 100% polyesteru, nebo polyesteru s příměsí polyamidu. Jsou to především rychleschnoucí sportovní ručníky z řad Microtech, Cooling.

K tomuto účelu ovšem máme v nabídce také ručníky Image a kulaté ručníky. Ačkoli jsou z poloviny ze 100% bavlny, lze i na ně aplikovat metodu sublimačního tisku. Jsou totiž z jedné strany tvořeny polyesterovým vláknem pro potisk, a z druhé jsou bílé, bavlněné.

Pro potisk bordury máme připravené speciální vysoce kvalitní froté ručníky Print a Fitness s bordurou z polyesteru o výšce 9 - 10 cm. Do této plochy natiskneme vybraný motiv či logo a vytvoříme pro vás z obyčejného neobyčejný kvalitní ručník či osušku s přidanou hodnotou.

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ