ÚvodKatalogSlužbyTiskSublimační tisk oboustranný

Sublimační tisk oboustranný

Když chcete být vidět, vezměte to z gruntu – z obou stran! Branding, který umožňuje využít reklamní potenciál ručníků a osušek na maximum, se jmenuje oboustranný sublimační tisk.

Viděno za každé situace. Představte si, že si vaši zákazníci vezmou osušku s logem firmy na koupaliště. Ať už ji položí rubem či lícem nahoru, vždycky tam bude! Logo, motiv, heslo. Na každé straně, respektive oboustranně. To už zní efektivně, co myslíte?

Některé metody brandingu jsou zkrátka menší, jiné větší. A potom jsou takové, které dokáží pokrýt skutečně celou plochu daného reklamního předmětu. Přesně tak tomu je v případě oboustranného potisku ručníků a osušek. 

Metoda oboustranného sublimačního tisku spočívá v tom, že je zvolený reklamní motiv nejprve vytištěný na sublimační papír a za pomocí kalandru je následně přenesen na celou plochu vrchní i spodní strany polyesterového ručníku nebo osušky.

Technická specifika:

Sublimační tisk lze aplikovat na ručníky a osušky z umělých vláken, tj. textilií vyrobených ze 100% polyesteru, nebo polyesteru s příměsí polyamidu. Z tohoto důvodu ho můžeme nanést na jednobarevné rychleschnoucí ručníky z řady Microtech.

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ