Wego

Jste příznivcem čistě přírodních výrobků? Naše bavlněné ručníky a osušky z řady Wego jsou doslova veganské. Vyrábí se totiž pouze z rostlinných látek, zcela bez pomocných prostředků živočišného typu.

Ekologické reklamní předměty? Odpovědí je čistě přírodní řada bavlněných ručníků a osušek vyrobená z organic (bio) bavlny, která byla vypěstovaná bez použití chemických pesticidů, herbicidů a hnojiv. WEGO řada splňuje přísné etické a ekologické podmínky pro získání certifikátu Global Organic Textilie Standard (GOTS) a rovněž certifikátu VEGAN.

Popis

Řada osušek a ručníků Wego je určena všem, kteří preferují bio produkty. Bavlna pro jejich výrobu je pěstována zcela přírodními metodami bez užití jakýchkoli chemických látek. Dokonce i barviva na bavlněné ručníky a osušky jsou z přírodních zdrojů a bez použití chemie. Heslem "čistě přírodně" se řídí i celý proces zpracování a balení včetně distribuce. 

Díky přírodnímu postupu jsou vlákna ručníků a osušek delší a měkčí, tudíž jsou savější a prodyšnější. Jsou vhodné pro alergiky, atopiky a všechny s citlivou pokožkou. Na dotek jsou jemné a příjemné.  

Filozofii výroby přírodních froté ručníků a osušek Wego odpovídá i jejich vzhled. Jsou vyráběny v 5 jemných a s přírodou harmonizujících odstínech. Jednoduchý design je ozvláštněn ozdobným lemem po jedné straně ručníků i osušek. Produkty jsou vybaveny bavlněným poutkem v barvě ručníku.

Bavlněné ručníky a osušky řady Wego jsou vhodné pro využití v hotelech, wellnes zařízeních, salonech krásy i k domácímu použití. Mezi zákazníky jsou oblíbené jako reklamní předměty, které na přání označíme výšivkou loga, obrázku či monogramu. Kontaktujte nás, společně to vymyslíme. 

materiál100% bio-bavlna
velikost50 x 100 cm, 70 x 140 cm
gramáž450 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ