Fitness Towel

Je vaše firma spjatá s pohybem a zdravím? Jsou mezi vašimi klienty sportovci nebo se chcete zviditelnit na nějaké sportovní akci? Potom už nepřemýšlejte o tom správném reklamním dárku, právě jste ho našli! Fitness ručníky mají neotřelé vychytávky a lze je snadno opatřit logem či jiným motivem.

Fitness Towel je revoluční kousek pro cvičení ve fitness. Tyhle ručníky ocení všichni, kdo si rádi dají do těla ve fitku i jinde. Jsou z měkké, savé a 100% bavlny, která je příjemná na dotek, a nechybí polyesterová bordura vhodná k potištění motivem dle vašeho přání.

Popis

Báječný reklamní dárek, ktery má na to dokonce i ocenění. Znáte fitness ručníky? Ty naše získaly cenu za Nejlepší 3D reklamní textilní předmět roku 2018 v soutěži POPAI AWARDS. Pojďme si shrnout proč. 

Fitness Towel je řada ručníků, které jsou primárně určeny pro sport. Jsou proto vyrobeny ze 100% bavlny, která perfektně saje vlhkost. Jejich plocha je doplněná jednostrannou polyesterovou bordurou o šíři 10 cm vhodnou pro sublimační tisk.

Že to zní jako obyčejný ručník pro sportovce, který se nijak nevymyká? Však jsme ještě neskončili. Sportovní ručník má všitou speciální zadní kapsu, díky níž ho lze jednoduše navléknout na opěradlo cvičební lavice. Na lavici pak drží tam, kde má, a nesklouzne. Navíc je na něm i malá kapsička na zip, do které lze uložit drobnosti jako je klíček od skříňky nebo mobil.  

Nejen na základě popsaného se fitness ručníky jeví jako ideální reklamní předměty pro firmy, které mají co do činění s pohybem, sportem, výživou a zdravím. Můžete jimi však obdarovat vaše zákazníky, klienty i obchodní partnery. Sportovců je mezi nimi jistě nemálo. Díky borduře ručník označíte vaším logem, nápisem dle vaší volby i vybraným motivem. Další možností brandingu je potom výšivka, kterou lze na ručníky umístit.  

Materiál100% bavlna, PES bordura
Velikost90 x 40 cm
Gramáž400 g/m²

Materiál

Možnosti brandingu

Výšivka
Sublimační tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ