ÚvodKatalogSlužbyBrandingGravírování laserem

Gravírování laserem

Neotřelý způsob, jak označit ručníky a osušky vaším logem či vybraným motivem, přináší originální technika gravírování laserem. Precizně nastavený stroj do produktu neudělá díru, jak by tomu bylo ve filmech.

Zatímco jsou výšivky v oblasti brandingu stálicí, gravírování laserem je poměrně mladá metoda, která vaše zákazníky překvapí. Tato rychlá a přesná metoda totiž dokáže do našich produktů doslova vypálit logo, nápis, motto, ornament, takřka jakýkoli motiv. 

Profesionální stroj přenese pomocí laserového paprsku vybraný obraz do ručníku či osušky řady Microtech. V podstatě to funguje tak, že laser odstraní svrchní část materiálu a vznikne prohlubeň. Hloubku tohoto gravírování můžeme libovolně nastavit a vytvořit co nejlepší vizuální dojem. Výhodou je, že při praní se motiv nijak neopotřebuje, rozhodně ne víc než samotný ručník či osuška, jíž je součástí.

Technická specifika:

Technologie je vhodná pouze pro ručníky a osušky řady Microtech. Jedná se o rychleschnoucí produkty z mikrovláken, které jsou velmi oblíbené mezi sportovci a jsou rovněž ideální na cestování. Jsou totiž lehké a nezaberou tolik místa jako klasický froté ručník.

V případě tohoto brandingu se nemusíte příliš krotit. Logo či jiný motiv totiž může mít rozměr až 798 x 798 mm. Zkrátka a dobře, vaše značka bude vidět všude tam, kde se produkty objeví.

Gravírování laserem je alternativou k technologii hot stamping. Více zjistíte zde.

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ