Mikiny

Jak poznáte prodavače v hobbymarketu, zaměstnance ve fitness, obsluhu benzínky, automechaniky, členy sportovního týmu a další povolání? Přeci podle jejich pracovní uniformy! Tou může být i kvalitní bavlněná mikina. Samozřejmě s originální firemním označením, o které se rovněž postaráme.

Reklamní mikiny mohou být součástí pracovního oděvu i praktickým dárkem nejen pro zaměstnance. Aby do vaší firmy pěkně zapadly, dodáme jim malé, velké, střední či extravagantní označení dle vašeho přání. Ve formě potisku nebo výšivky.

Popis

V létě po ní člověk může sáhnout, když zrovna nepanují tropická vedra, v zimě ji upotřebí ještě o něco víc. Praktický kousek oblečení, který vaši zaměstnanci využijí skutečně po celý rok, jsou reklamní mikiny. Mohou se stát součástí pracovního outfitu, ale vhod přijdou i na firemním teambuildingu. 

Ovšem neměly by být jen tak ledajaké. Dejte jim firemní "kabátek"

Vyberte si jednotný styl reklamních mikin – s kapucí či bez, na zip nebo přes hlavu, bílou, šedou, černou nebo úplně jinou? Výběr necháme na vás, ale pokud si nebudete vědět rady, rádi poradíme. Vybírat můžete z našich katalogů, které nabízí značky Adler, Sols, Fruit of the Loom, B&C, Malfini, Stedman, Piccolio.

Už víte jaké? Skvělé! Jako druhý krok si tedy vyberte branding, jakým vybrané mikiny označíme, aby byly skutečně firemní. Nabízíme mikiny s potiskem či výšivkou. Tou může být logo vaši firmy, restaurace, sportovního klubu, obchodu... nebo vaše motto či jakýkoli jiný motiv dle vašeho přání. 

Materiál

Možnosti brandingu

Výšivka
Digitální tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ