Polokošile

Chcete, aby vaši zaměstnanci působili seriózním dojmem? Potom je třeba myslet na jejich pracovní outfit. Samozřejmostí je čistota. O tu se za vás bohužel nepostaráme. Ovšem, co je k reprezentaci firmy třeba, je styl, vhodný střih a důmyslné firemní označení. A v tom vám rádi pomůžeme.

Polokošile neboli polo trika jsou ideálním řešením pro ty, kteří se nespokojí s obyčejným trikem. Konec konců, namísto košil je často nosí i vrcholoví manažeři! Hodí se proto jako vkusný pracovní oděv pro zaměstnance. Obléknout je jako pracovní uniformu mohou číšníci, pracovníci autoservisu, prodavači, lékárníci a mnozí další.

Popis

Reklamní polokošile lze využít jak pracovní, tak i volnočasové oblečení. Mohou v nich chodit zaměstnanci v řadě povolání, ale hodí se i na neformální firemní akci, veletrh nebo konferenci, kde budou vaši lidé v duchu smart casual důstojně reprezentovat firmu.  

To, jakým způsobem to bude, je na vás. Stačí vybrat vhodný střih, materiál a samozřejmě barvy. V naší nabídce naleznete množství polokošil od textilních značek Adler, Sols, Fruit of the Loom, B&C, Malfini, Stedman, Piccolio. Odkazy na textilní katalogy naleznete zde.

Vybrané polokošile obrandujeme potiskem, nebo na ně vyšijeme firemní logo či jiný motiv. Díky tomu budou polo trika vkusným a elegantním oděvem pro každého

Vedle polokošil naleznete v naší nabídce i další reklamní textil.

Materiál

Možnosti brandingu

Výšivka
Digitální tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ