ÚvodKatalogSlužbyTiskSublimační tisk barvou do barvy

Sublimační tisk barvou do barvy

Tiskneme na bílé... To u nás rozhodně neplatí! Doba pokročila a my tiskneme na ručníky i osušky všemožných barev takzvaně barvu do barvy. V případě vašich reklamních produktů se tak nemusíte držet při zemi, mohou hrát barvami!

Modrá, červená, zelená, růžová, žlutá… na jakoukoli barvu natiskneme stejnou o odstín odlišnou barvu. Branding vaší značky tak můžete oživit a sestavit z reklamních předmětů pestrou paletu.

Sublimační tisk barva do barvy opouští myšlenku tisku na bílý základ a vy si tak jako podklad pro natištění vašeho loga či motivu můžete vybrat barevný ručník nebo osušku. 

Tisk na principu barva do barvy funguje tak, že na podklad natiskneme zvolený motiv barvou o odstín tmavší, aby potisk vynikl. To znamená, že na modrý ručník natiskneme například vaše logo tmavší modrou.

Technická specifika:

Sublimační tisk lze aplikovat na ručníky a osušky z umělých vláken, tj. textilií vyrobených ze 100% polyesteru, nebo polyesteru s příměsí polyamidu. Z tohoto důvodu ho můžeme nanést na jednobarevné rychleschnoucí ručníky z řady Microtech a Cooling.

 

Ukázky naší práce

Máte zájem o tuto službu?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ