Trička

Tričko je jedním ze zásadních vynálezů 20. století. Je možná banální, ale o to efektivnější. Nosí ho totiž všichni a všude. Tak proč toho nevyužít? Proměníme pro vás i obyčejné triko v reklamní předmět, a to pomocí potisku či výšivky.

Bílé, černé, červené... Jednoduché jednobarevné triko je plocha, která přímo vybízí k tomu, aby se něčím zaplnila – zčásti, z poloviny, úplně... Trička jsou vděčné reklamní předměty, které můžete darovat svým klientům i partnerům. Jsou oblíbeným kouskem pro merch a v neposlední řadě poslouží jako "uniforma" pro zaměstnance. Jednotná trika mívají zaměstnanci obchodů, číšníci, automechanici v servisu, sestřičky ve zdravotnickém zařízení i plavčíci v bazénu.

Popis

Mnohdy ta nejjednoduší řešení bývají nejefektivnější. Reklamní trika jsou toho zdárným příkladem. Jsou to části oděvu, který lidé oblékají dennodenně. Ostatně ve skříni jich má každý několik. 

Nechte si proto vytvořit trika na míru, která budete moci využít k zviditelnění firmy na mnoho způsobů. Můžete je rozdávat na akcích, kde se firma prezentuje, vložit je do balíčku pro vaše obchodní partnery po společném setkání, nebo je využít ve vašem provozu. Například v restauraci, hotelu, dílenském provozu, obchodě, lázeňském zařízení, bistru, sportovním klubu. 

Sladěni ve firemních trikách s výšivkou či potiskem mohou být vaši zaměstnanci na teambuildingu či firemním veletrhu, kde nejenže zaujmou, ale bude hned jasné, ke komu patří. 

V naší nabídce naleznete různé druhy triček v mnoha barevných provedeních. Nabízíme trička od značek Adler, Sols, Fruit of the Loom, B&C, Malfini, Stedman, Piccolio. Odkaz na katalog naleznete zde.

Vybraná trika na vše přání potiskneme nebo označíme výšivkou

Materiál

Možnosti brandingu

Výšivka
Digitální tiskMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ