Čepice

O klienty, zaměstnance, obchodní partnery i vaše příznivce je třeba pečovat. Vybavte své zaměstnance firemními čepicemi do chladného počasí nebo přidejte na portfolio svých reklamních předmětů stylového kulicha, který si s radostí všichni, komu se dostane do rukou, obléknou.

Firemní logo na čepici je skvělý tah. Nemusí být ani nějak enormně veliké, ale vždy bude vidět. Může být vyvedené formou výšivky nebo vetkané přímo do materiálu čepice. Reklamní pletené čepice vyrábíme na zakázku přesně podle vašich představ. Jako reklamní předměty, merch i součást pracovního nebo sportovního outfitu. Pro všechny a s hlavou v teple.

Popis

Říká se, že z nezakryté hlavy uniká nejvíc tepla z těla. Co s tím? Zakryjeme ji! Máme čepici na každou hlavu. Originalitu čepicím dodáme na míru, stačí nám říct vaši představu.

Z obyčejné černé pletené čepice uděláme jedinečný reklamní předmět. Čepici můžete použít jako reklamní dárek, ale může se stát i součástí firemní "uniformy". Oblíbené jsou také klubové čepice pro malé i velké hokejisty, fotbalisty, florbalisty a další sportovní kluby. 

Střih reklamních čepic si můžete zvolit – s bambulí i bez, beanie a další, stejně jako jejich barvu a techniku brandingu. Nabízíme vetkávání do samotné čepice i lety prověřenou klasiku v podobě výšivky. Jednou z možností je také umístění labelu. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte, rádi vám ukážeme, co všechno umíme. A rozhodně toho není málo. 

V Kapatexu si vyberete kompletní reklamní textil, například i trička a polokošile, nákrčníky, mikiny a další kousky. Zaměstnance u nás obléknete od hlavy až k patě. Doslova. Děláme i reklamní ponožky

Materiál

Možnosti brandinguMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ