Kšiltovky

Mohou být součástí pracovního oděvu, ale lidé je využijí i mimo práci. Kšiltovky vždy naleznou své uplatnění. Navíc jsou prostě vidět. Když mluvíte s někým, kdo má na hlavě čepici, vaše oči na ni sklouznou a to je i chvíle pro reklamní či jakékoli jiné sdělení. Logo firmy, sportovního klubu, kapely, provozovny, školky a dalších. Kšiltovky jsou zkrátka praktickým nosičem reklamy pro všechny.

Dobře vypadají a mají své praktické funkce. Kšiltovky jsou pro spoustu lidí kultovní a velmi oblíbené pokrývky hlavy. Někdo bez ni ani nevyjde z domu! Doplňte je do oděvu svých zaměstnanců, rozdávejte je na akcích a zajistěte si vizibilitu snadno a rychle.

Popis

Když s někým člověk mluví, je slušné se mu dívat do očí. Z nich však pohled často sklouzne výš, především, když má ten druhý kšiltovku. Je pravda, že pohled často sklouzne i níž, ale to se kšiltovek zkrátka vůbec netýká. 

Obecně patří kšiltovky s vlastním potiskem mezi nejoblíbenější reklamní předměty. Právě díky tomu, že poutají pozornost, jsou perfektním místem, kam umístit reklamu a prezentaci firmy. Kšiltovky využijí zaměstnanci v pracovní době jako součást služebního oděvu, ale mohou se hodit také na outdoorových akcích tmelících kolektiv nebo třeba veletrzích, kde jimi jasně dají lidé najevo, ke kterému stánku a firmě patří. 

Kšiltovky si můžete vybrat z množství barevných variant i druhů. Náš sortiment naleznete v našem katalogu textilních značek Adler, Sols, Fruit of the Loom, B&C, Malfini, Stedman, Piccolio. Zvolené kšiltovky potom ještě před cestou k vám proměníme v reklamní a opatříme je výšivkou v podobě vašeho loga, jména nebo písmene. Je to jen na vás.

V Kapatexu si vyberete kompletní reklamní textil, například i trička a polokošile, čepice, nákrčníky, mikiny a další kousky. Zaměstnance u nás obléknete od hlavy až k patě. Doslova. Děláme i reklamní ponožky

Materiál

Možnosti brandingu

VýšivkaMáte zájem o tento produkt?

Napište nám nebo zavolejte + 420 222 534 054

ODESLAT FORMULÁŘ