Služby

Chcete být vidět? Hledáte nosič reklamy, který lidé skutečně využijí? Máme pro vás nejen odpověď, ale i řešení. Nabízíme profesionální služby v oblasti brandingu. Pomůžeme vám s vizuální identitou vaší značky, kterou přeneseme na praktické reklamní předměty každodenního využití – ručníky, osušky, župany a další textil. 

Vyberte si z našich služeb

Býval to obyčejný ručník. Ačkoli ne až tak obyčejný, nýbrž pěkně nadýchaný a hebký, s vysokou gramáží. Ale byl takový tuctový, na pohled stejný jako všechny ostatní. A pak se nám dostal do rukou, tedy spíše do strojů, a rázem z něj byl ručník s přidanou hodnotou. Podepsaný vaším logem, motivem, který ikonicky prezentuje váš výrobek, vaši firmu.

Není to pohádka, ale reálná možnost, jak vytvořit originální reklamní produkty, které vaše zákazníky, hosty i zaměstnance potěší. A co víc, váš motiv budou šířit dál.

Vkusný branding je nejen nosičem reklamy, ale rovněž prezentuje image firmy. A který vybrat? 

Moderní metodou je potisk produktů. Ten se liší podle toho, na jaké produkty chcete tisknout a v jaké kvalitě. Většina tiskových metod se hodí na ručníky a osušky z umělých vláken, tj. rychleschnoucích ručníků z polyesteru. Avšak i na froté ručníky lze metodu tisku aplikovat, například do elegantní bordury.

Oblíbenou formou brandingu froté produktů je nestárnoucí výšivka. Je to zkrátka držák. A tím nemyslíme jen to, že na ručnících, osuškách i županech je pomocí našich profesionálních strojů vyvedena natolik kvalitně, že ji klidně budou moci dědit i další generace. V reklamě jsou totiž výšivky textilu mnohem déle než jakékoli jiné metody brandingu. Na paty výšivkám šlape poutko nebo také label, jednoduché, nijak okaté, avšak efektivní.

A aby toho nebylo málo, nejen, že se postaráme o branding díky originálním reklamním předmětům. My je pro vaše zákazníky také zabalíme. Ekonomicky, luxusně, prakticky či nečekaně a překvapivě.

Branding

Tisk

Balení